Polski
Gamereactor
Videos
HQ

BMW i7 - Godzina EV

Nowe BMW i7 chwali się, że łączy luksusową rozrywkę ze świetnymi elektrycznymi osiągami, ale czy sprosta własnemu szumowi?

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w BMW i7. Za ten konkretny model zapłacisz 2.275 dolarów.
milionów koron duńskich. Dla porównania, możesz dostać matkę wszystkich Tesli Model X ze wszystkim za te pieniądze i jeszcze coś Ci zostanie. Więc czy to możliwe?
faktycznie jest wart tej oszałamiającej ceny? Cóż, uważam, że odpowiedź na to pytanie jest niewłaściwa ponieważ wtedy mógłbyś to robić w nieskończoność. Mógłbyś ekstrapolować na ten konkretny temat na zawsze. Czy to jest warte 60 tego konkretnego samochodu lub 30 tego konkretnego samochodu? Nie. BMW chciało stworzyć samochód, w którym nie ma granic, w którym mogliby dać z siebie wszystko. Każde bezpieczeństwo funkcję, każdy bajer inforozrywki, każdy element wyposażenia, jaki mogli stworzyć. Chcieli zebrać to wszystko w jednym, elegancko wyglądającym EV. I tak właśnie jest. Rzućmy okiem na funkcje które oferują i które mogą dać Ci wgląd w to, dlaczego BMW zdecydowało się go stworzyć. Zaczynajmy."

"Na początek, po prostu spójrzcie na to. To Rolls-Royce, to Mercedes 600 grocer, to Bentley Mulsanne, a jednocześnie kwintesencja BMW i najnowocześniejszy samochód elektryczny.
jednocześnie. Jest klasyczny i odważny, miękki i ostry. 20-calowe koła M nadają mu postawę, Zakrzywiony system informacyjno-rozrywkowy nadaje mu charakteru, a krzykliwe kryształy rzeczywistości we wnętrzu, cóż, to nadaje mu osobowości. Możesz pomyśleć, że to wszystko jest przesadzone i niepotrzebne, ale właśnie po to ten samochód został zaprojektowany. BMW ma wszystko, czego możesz oczekiwać od tego samochodu."

"samochodu, który kosztuje tak dużo, ale uważam, że historia z i7 jest trochę bardziej o co dostajesz poza tym. Poświęćmy 30 sekund na omówienie wyposażenia.
W tym samochodzie jest tak wiele technologii i rozrywki, że ledwo możesz w to uwierzyć. To, co teraz zrobię, to pokażę Ci, jak ekstremalnie BMW traktuje to pojęcie, a to wiąże się z tym, że wychylę się trochę poza ramę, aby nacisnąć bardzo specyficzny i pokażę ci, jakiego rodzaju rozrywki możesz się spodziewać na tylnym siedzeniu tego samochodu."

"Jeśli pozwolisz, zaczynamy. Spójrz tutaj, rolety się składają, a ten pieprzony telewizor rozkłada się z dachu. To jest pełny ekran kinowy, który możesz ustawić indywidualnie za pomocą ustawień wyświetlania dźwięku Bluetooth, a z tyłu znajduje się pełne HDMI. Oznacza to, że możesz możesz technicznie użyć go jako pełnoprawnego ekranu kina domowego. Pokażę Ci Rozłóż laptopa do gier, umieść go tam, a będziesz mógł grać lub grać na konsoli, jeśli możesz, wiesz, dopasować do niego zestaw baterii, co oczywiście możesz. To jest szalone. Ponownie, kto robi to? Cóż, BMW to robi. Znowu odpowiadam na własne pytania, ale to po prostu niedorzeczne. Tak jak Ty prawdopodobnie widzisz, w BMW i7 chodzi o coś więcej niż to, czego się spodziewasz, a jest nawet więcej niż to. Otrzymujesz 36 głośników Bowers & Wilkins w ramach tego systemu dźwiękowego. Nawet ma 500-litrowy bagażnik. To znaczy, z pewnością są rzeczy, które możesz dostać w innych tańszych samochodach."

"samochody, takie jak siedem miejsc, ale w BMW i7 nie o to chodzi. Chodzi o to, co będzie oferować w tej formie przypominającej sedana, a następnie po prostu podkręcenie do 11, w zasadzie pokonując poza twoimi oczekiwaniami w każdej metryce, każdym parametrze, który może, i myślę, że jest w tym pewna elegancja i myślę, że elegancja jest być może słowem operacyjnym, gdy opisując, jak to jest jeździć, jak to prawdopodobnie jest posiadać BMW i7. Ja bym wiedział."

"Pożyczyłem to na bardzo krótką chwilę, a oni wyrzucą to z mojej zimnej martwej głowy.
ręce, ponieważ, cóż, nawet nie wiedziałem, że prowadzenie samochodu może się tak czuć. Czuję się tak bezpiecznie. Szybkie liczby Czas, który przy okazji nie oddaje luksusu, jaki można tu zobaczyć. 544 KM, 745 niutonometrów momentu obrotowego, WLTP od 591 do 625 kilometrów w zależności od specyfikacji i ładuje się do pełna."

"z mocą do 22 kilowatów, co pozwala uzyskać od 10 do 80 procent w 34 minuty. Aha, i na koniec silniki elektryczne rozpędzają ten Royal Albert Hall, ważący 3,2 tony, do 100 kilometrów z miejsca.
w 4,7 sekundy. Dla mnie to oczywiście za dużo specyfikacji, więc co powiesz na to W następnej części wsiądziemy do samochodu i będę mógł opisać trochę, jak ten samochód sprawia, że czujesz się wyjątkowo, ponieważ chociaż nie jestem ekspertem w tych sprawach, jest sposób, w jaki BMW ma wyprodukowało i7, który jest inny. Może tak czują się ludzie w Rolls-Royce'ach, ale czuje się, że każdy panel jest grubszy niż w normalnych samochodach, że każdy element układu napędowego, wrażenia z jazdy polegające na wciśnięciu stopy i zobaczeniu reakcji przepustnicy, że to po prostu trochę wyraźniejsze, trochę czystsze i bardziej zdefiniowane. Ale nie wiem, może jestem ale przejedźmy się i zobaczmy, co potrafi. Właściwie to jest dzień w którym mam wrócić do BMW, zwrócić samochód i mam na sobie te same ciuchy, co w BMW."

"nagraniu, w którym właśnie powiedziałem, że muszą go wyjąć z moich zimnych martwych rąk, więc oczywiście ja nie miałem tego na myśli. Odwiozę to teraz do BMW, a do domu pojadę moim własnym Volkswagenem w górę. Tak. Ale mogę Ci powiedzieć, że ten samochód przypomina mi, o wiele bardziej niż jakikolwiek inny samochód, którym jeździłem."

"jeździłem w tej serii, o wyjątkowym czasie, który spędziłem z moim tatą. Byliśmy na wakacjach w Saint-Tropez, Nie martwcie się, nie jesteśmy aż takimi fanatykami, po prostu znaliśmy kilku przyjaciół, którzy tam mieszkali, i kilka dni z każdego tygodnia, który tam spędzaliśmy, mój ojciec zabierał mnie i mojego brata.
do miasta, gdzie jedyne co robiliśmy, to przyglądaliśmy się wymyślnym hollywoodzkim aktorom i producentom, którzy wjeżdżali do miasta swoimi drogimi Ferrari, Astonami i Rollsami, Roysesami. I naprawdę mi się podobało te chwile z moim ojcem, nie żebym miał jakieś szczególne zainteresowania motoryzacyjne, ale to znaczy, byłem małym dzieciakiem, a to były fantastyczne samochody. I chociaż nie miałem okazji prowadzić żadnego z nich, pamiętam podziw patrząc na nie. I to wzbudza ten sam podziw, nie tylko dlatego, że wiem, ile to kosztuje."

"faktycznie kosztuje, ponieważ mam wrażenie, że każda korona, dolar, rubel czy jakakolwiek inna waluta którą posiadasz tam, gdzie mieszkasz, jest odczuwalna w każdym calu. I to sprawiło, że pomyślałem o tym momencie w Saint-Tropez kiedy miałem dziewięć lat, więc dzięki za to. Jeżdżę nim już od około 10 dni i jak widzisz widzisz, że pada śnieg, w Danii jest naprawdę zimno, a jedynym uczuciem, jakie daje ten samochód, jest to..."

"każdej osobie, która siedziała w nim przez ostatnie 10 dni, jest bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, poczucie bycia przytulonym przez lokaja lub znajomego przyjaciela. Ten samochód jest tak dobrze wyprostowany, tak wewnętrznie zaprojektowany i możesz to poczuć zarówno mechanicznie, jak i cyfrowo, gdy jesteś w środku.
kabiny. Mam nadzieję, że udało mi się to przekazać, ponieważ czasami naprawdę trudno jest to zrozumieć."

"te rzeczy w scenariuszu lub na rolce z kamery. Naprawdę chcę wrócić do tego samochodu.
złożyć pokorną prośbę do BMW o ponowne wypożyczenie go, aby choć na chwilę poczuć to uczucie.
głęboko w moim kręgosłupie i żołądku, które mnie dopada, ponieważ to jest coś, od czego możesz się szybko uzależnić. Dzięki za pożyczkę, RBM."

EV Hour

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej