Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Plotka: Arkane Studios zapowiada nowy tytuł na The Game Awards

Czy możemy być w stanie przygotować nowy Dishonored, Prey, or Deathloop?

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku wiadomości GRTV. Dzisiaj zajmiemy się będziemy mówić o czymś, o czym prawdopodobnie dowiemy się więcej za około 18 godzin od kiedy to nagrywam. Ponieważ krąży plotka, która sugeruje, że na Game Awards, które zasadniczo, jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii lub Europie, rozpoczyna się tuż po północy, że podczas Game Awards Arkane Studios ogłosi coś nowego. Ujawnią nowy tytuł. A kiedy mówimy o nowym tytule, nie mam na myśli zupełnie nowej gry."

"franczyzy, tak jak zrobili to z, lub nie konkretnie zupełnie nowej franczyzy, tak jak zrobili to z Red Fool czy Deathloop, ale po prostu nowy tytuł. Więc może to być nowa franczyza lub może to być sequel. Więc bez zbędnych ceregieli, zanurzmy się i zobaczmy, jak wygląda ta plotka.
Wygląda na to, że Arkane Studios ogłosi nowy tytuł podczas Game Awards, Deathloop lub Prey mogą doczekać się sequela. Nie da się ukryć, że Red Fool odcisnęło swoje piętno na reputację Arkane Studios, ale to wciąż tylko jedna słaba gra w całej serii."

"interesującym i imponującym dorobku, który trwa od ponad dwóch dekad. Co Arkane Studios jest obecnie nieznane, ponieważ nic nie zostało zapowiedziane, aczkolwiek wygląda na to, że odpowiedź poznamy już wkrótce, na przykład w tym tygodniu. Według osławionego i dość dokładnego przecieku, NateTheHate, deweloper zaprezentuje nowy tytuł podczas Game Awards w piątek. Jako że Arkane posiada dwa studia, jedno w Leon, a drugie w Austin, zakładamy, że będzie to następna gra jest tworzona przez Arkane Leon. Jako że Arkane Austin stworzyło Red Fool, które zadebiutowało na początku tego roku, Leon jest uważane za główne i najlepsze studio, które wcześniej zajmowało się m.in."

"stworzyło Dishonoured 2 i Deathloop. NateTheHate twierdzi, że nie wie, o którą grę chodzi, więc może być powiązana z którąś z ich poprzednich franczyz, takich jak Dishonoured, Deathloop lub Prey, a może nawet czymś zupełnie nowym. Twierdzimy, że Dishonoured 3 to który został ujawniony przez Microsoft wcześniej tej jesieni. Spekulujmy więc, co myślisz, że o to chodzi?
Po pierwsze, wydaje się, że jest to logiczne miejsce dla Arkane, aby wydać ogłoszenie na gali Game Awards, ponieważ Arkane jest wielokrotnym zdobywcą nagród Game Award na przestrzeni lat. Wiesz, Deathloop zdobył wiele nagród, gdy został wydany w 2021 roku. Więc tak, to nie jest tak, to studio ma wiele powiązań z tą ceremonią wręczenia nagród. Więc nie jest to wcale zaskakujące że tak właśnie będzie, zwłaszcza, że to Arkane Leon, a my jesteśmy spodziewamy się tego ogłoszenia. Jeśli chodzi o grę, ponownie, wiesz, nie mieliśmy odpowiedniego zapowiedzi nowej gry Arkane od jakiegoś czasu. Na przykład, tak, Red Fool miał wczesną premierę w tym roku, ale tak naprawdę nie wiemy, nad czym pracuje Arkane."

"w oficjalnym sensie. Owszem, krążą plotki. Tak, są przecieki, które sugerują Dishonored 3 jest w planach i w drodze, ale nic oficjalnego nie zostało ogłoszone przez twórców.
studio. To powiedziawszy, kiedy Dishonored 3 jest wspominane w kilku szczegółach Microsoftu podczas procesu, w którym Microsoft chce przejąć Activision Blizzard, który od dawna w tym momencie, kiedy widzisz wzmiankę o Arkane Studios lub Arkane Leon pracujących nad Dishonored 3, prawdopodobnie oznacza to, że Arkane Leon pracuje nad Dishonored 3. Więc jeśli mamy zamiar umieścić nasze pieniądze na to, że cokolwiek zostanie ogłoszone na Game Awards, to prawdopodobnie będzie to Dishonored 3 jest w drodze, a potem nadejdzie, tak, za kilka lat, coś w tym stylu. Ale tak jak my dowiemy się więcej, cóż, dowiemy się więcej za kilka dni, więc bądź na bieżąco z Game Awards, aby dowiedzieć się więcej."

"więcej na ten temat i miejmy nadzieję, że będziemy mogli rzucić trochę oficjalnych informacji na ten temat.
plotek. Ale tak, to wszystko, co mamy na dzisiejszy odcinek GLRTV News. Wracamy do was jutro na kolejny odcinek w tym tygodniu, który będzie naszym ostatnim po, och, przed Game Awards.
Bardzo ekscytujące. Ale tak, dziękuję za oglądanie. Mam nadzieję, że spodoba wam się reszta Waszej środy i do zobaczenia w następną. Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej