Polski
Gamereactor
Videos
Halo TV
HQ

GRTV News - Halo: Premiera 2. sezonu odbędzie się w lutym

Wygląda na to, że w nadchodzących miesiącach możemy spodziewać się więcej aktorskich Master Chiefów i Cortany.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj zajmiemy się będziemy mówić o czymś, o czym, szczerze mówiąc, mogliście zapomnieć, ponieważ to tak jakby zniknęło na marginesie w ciągu ostatnich kilku miesięcy, lat."

"chyba odkąd wyszedł pierwszy sezon. To, o czym mówimy, to Halo. Teraz to serial telewizyjny był produkowany przez Paramount i dostaliśmy pierwszy sezon chyba w 2021 roku.
i powiedziano nam, że dostaniemy drugi sezon, a potem oczywiście pandemia zwolniła rzeczy i strajki i wszystkie te różne rzeczy. Ale wygląda na to, że drugi sezon jest prawie i jeśli zapomniałeś trochę o tym serialu, to jest to całkowicie zrozumiałe."

"ponieważ pierwszy sezon pojawił się w serwisie streamingowym, który był wtedy bardzo nowy i Tak, potem nigdy nie było zbyt wiele rozmów na temat drugiego sezonu, aż do dzisiaj.
Więc zanurzmy się i porozmawiajmy trochę o tym teraz.
Drugi sezon Halo ma mieć premierę w lutym, Pablo Schreiber i Jen Taylor powracają jako Master Chief i Cortana na początku przyszłego roku. Było wiele mieszanych recenzji dla Halo na Paramount Plus, ponieważ wielu fanów Halo uważało, że nie reprezentuje on serii w dobry sposób i był rozcieńczony postaciami, które nie pomagały fabule. Pomimo tego i tak zdołał stać się wielkim hitem Paramount Plus, a teraz wydaje się, że już prawie nadszedł czas na sezon drugi. Paramount udostępnił cały pierwszy sezon Halo na YouTube z małym haczykiem, że dotyczy to tylko Amerykanów. Jeśli korzystasz z VPN, przeglądarka Opera ma wbudowany VPN, naprawdę łatwo go ominąć i oglądać serial za darmo. Ciekawe opis pierwszej serii na YouTubie pierwotnie kończył się napisem catch up before the nowy sezon streamowany 8 lutego, ujawniając, kiedy rozpocznie się drugi sezon. Tak się jednak stało szybko usunięte i zakładamy, że może to być niespodzianka związana z nagrodami w grze w przyszłym tygodniu. Były użytkownik RevsGaming zdołał jednak zdobyć dowód w postaci zdjęcia, jak widzicie w jego poście poniżej. Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć więcej Master Chiefa i Quan Ha w sezonie drugim? I właśnie o to chodzi. Pozwólcie, że na chwilę przywołam tweeta."

"wszyscy mogli zobaczyć go dokładniej. Na samym dole znajduje się interesujący fragment, który mówi, że streamuj każdy odcinek Halo na Paramount Plus i nadrób zaległości przed streamingiem nowego sezonu 8 lutego. Więc tak, wygląda na to, że jest w drodze. Teraz znowu nie mieliśmy oficjalnego ale jest to pokaz, który dojrzał do ogłoszenia podczas rozdania nagród w grach w przyszłym tygodniu, który odbędzie się rano 8 grudnia dla nas w Wielkiej Brytanii i Europie. Ale tak, nadszedł czas, abyśmy mieli więcej Halo, ponieważ była to seria, która była w produkcji od jakiegoś czasu. Nie, po debiucie pierwszego sezonu, chociaż dwa średnie recenzje, nie minęło wiele czasu, zanim sezon w pewnym sensie zapoczątkował swój drugi sezon."

"sezon produkcji. Minęło więc trochę czasu, odkąd kręcono zdjęcia i od tego sezonu był prawie gotowy, lub był w postprodukcji, przygotowując się do premiery. I nadszedł czas, aby zadebiutował. Więc bez wątpienia wkrótce będziemy mieli zwiastun pokazujący więcej przygód między Master Chiefem lub tym żywym Master Chiefem i żywą Kataną. I raz dowiemy się więcej na ten temat, na pewno będziemy was informować i aktualizować. Ale do tego czasu co o tym myślicie. Cieszycie się na więcej Halo? A może nie jesteś przekonany?
na tę serię? Daj nam znać poniżej, a w przeciwnym razie zobaczymy się w następnym GRTV News który odbędzie się w poniedziałek. Życzymy miłego piątku, udanego weekendu i do zobaczenia w następnym wydaniu GRTV News."

"drugiej stronie. Uważajcie na siebie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej