Polski
Gamereactor
Videos
HQ

GRTV News - Czy Super Nintendo World może pojawić się w Hiszpanii?

Wygląda na to, że Port Aventura może być miejscem, które otrzyma ten zaszczyt.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj mamy dla was naprawdę niezwykły i interesujący, który opiera się na, jakby to powiedzieć, różnych zbiegach okoliczności i dziwne zdarzenia, które mają miejsce, które sugerują, że możemy być w czymś naprawdę ekscytującego w przestrzeni parków rozrywki. Teraz, zanim zacznę o tym opowiadać, zanurzmy się w i porozmawiamy o tym trochę później."

"Super Nintendo World w Hiszpanii? Wiele wskazuje na to, że będzie to PortAventura. Wizyty kierownictwa Universal, Patenty na atrakcje, pierwszy park rozrywki Mario w Europie wskazują na katalońskie miasto Tarragona.
Kiedy rozmawialiśmy o kolejce górskiej Uncharted budowanej w PortAventura nieco ponad rok temu, krążyły już plotki, że park rozrywki w Tarragonie jest w trakcie rozmów o przejęciu przez Universal, którego był częścią w przeszłości, a nawet w tamtym czasie nasze najśmielsze marzenia pragnęły parku Super Nintendo World, takiego jak ten, który już mają w Los Angeles i Osace, a wkrótce także w Singapurze, w którym byliśmy w Los Angeles i było naprawdę fajnie. Chociaż jak na razie Inverindustrial, obecni właściciele PortAventura ani Universal nie wydali żadnego oficjalnego oświadczenia, wydaje się być faktem, że przekazanie kluczy nastąpi w najbliższej przyszłości. Hiszpański media Nintenduo donoszą, że w miniony poniedziałek prezes Universal Destinations and Experiences był widziany, jak odwiedzał obiekty, a firma rejestrowała patenty na własne systemy dla swoich najbardziej znanych i ekskluzywnych atrakcji, takich jak cyfrowe wskazówki Gringotta atrakcja w Harrym Potterze, oświetlenie atrakcji Velocicoaster w Jurassic World, lub systemy rzeczywistości rozszerzonej w atrakcji Mario Kart. Ponieważ wciąż nie ma oficjalnych ogłoszenia, musimy brać wszystko z przymrużeniem oka, ale ciąg zbiegów okoliczności sugerują, że Hiszpania może wkrótce stać się domem dla pierwszego Super Nintendo World w Europie, a przyszłość to nie tylko Mario, ponieważ przyszłoroczny Super Nintendo World powiększy się o nowy obszar poświęcony Donkey Kong, o którym jeszcze nic nie powiedzieliśmy, ale wciąż mamy tutaj ten zwiastun, który tak naprawdę niczego nie zapowiada, szczerze mówiąc. Ale tak, wygląda na to, że PortAventura może być miejscem, w którym odbędzie się pierwsza atrakcja Super Nintendo World w Europie. Mamy spodziewaliśmy się jej od jakiegoś czasu, ponieważ, wiesz, oczywiście Azja ma taką atrakcję z siedzibą w Japonii a wkrótce także w Singapurze. Ameryka ma jeden z siedzibą w Los Angeles, ale pozostawia to dużą lukę w obszarze europejskim. Więc może to będzie to miejsce w którym otworzymy pierwszy Super Nintendo World. Nie wierzę, że istnieje Universal Resort w jakiejkolwiek części Europy, więc będzie to pierwszy Universal Resort, który pojawi się w Europie."

"Europie. Może potencjalnie zobaczymy kolejny, który pojawi się również w innych miejscach, ale wygląda na to, że na razie możemy wskazać palcami na Hiszpanię w PortAventura, aby być pierwszym miejsce, w którym w przyszłości otrzymamy Super Nintendo World. Ale tak, to cały czas, jaki mamy w dzisiejszym odcinku GRTV News. Dajcie nam znać, co o tym myślicie. Czy chcielibyście zobaczyć Super Nintendo World zawita do Europy? Czy chciałbyś zobaczyć go w PortAventura? Jeśli wolisz aby pojawił się w twoim lokalnym parku rozrywki, ja na pewno bym chciał. Ale tak, daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej, a jutro wrócimy do Was z ostatnim newsem tygodnia GRTV."

"Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej