Polski
Gamereactor
Videos
Skull and Bones
HQ

GRTV News - Skull and Bones podobno wystartuje w lutym

Wygląda na to, że kłopotliwa piracka gra Ubisoftu wyląduje na początku 2024 roku.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku wiadomości GRTV. Dzisiaj zajmiemy się będziemy rozmawiać o czymś, co jest trochę zaskakujące, że wciąż o tym rozmawiamy w tym momencie, ponieważ jest to gra, która jest w fazie rozwoju od lat w tym momencie i miała niezliczone opóźnienia, dosłownie niezliczone opóźnienia i tak naprawdę nie wiemy, kiedy wyjdzie teraz, ale pojawił się nowy raport, który zasugerował konkretne okres czasu i jest bliżej niż możesz się spodziewać, a tą grą jest Skull and Bones. Teraz Ubisoft ponownie nie opublikował niczego oficjalnego w odniesieniu do tego tytułu ale raport sugeruje, że pojawi się on przed końcem bieżącego roku fiskalnego."

"roku i nadejdzie na samym początku 2024 roku, więc w tym przypadku zanurzmy się. Skull and Bones podobno zadebiutuje w lutym, a Ubisoft desperacko pragnie wydać ją przed kwietniem. Ubisoft Singapur wyciągnął wnioski z tej lekcji, więc był dość niejasny co do daty premiery Skull and Bones w zeszłym roku. Francuski wydawca zadowolił się stwierdzeniem, że gra inspirowana Assassin's Creed 4 Black Flag zadebiutuje w tym roku."

"roku fiskalnym, zanim sprecyzowano, że pojawi się między 1 stycznia a 1 stycznia.
a 1 kwietnia miesiąc temu. Prince of Persia The Lost Crown pojawi się w styczniu i niektórzy z nas uważają, że Ubisoft chce uniknąć wydania tych dwóch gier zbyt blisko siebie.
a jednocześnie wydać je w odpowiednim czasie przed końcem roku fiskalnego, aby premiera w połowie lutego wydawała się bardzo prawdopodobna. Najwyraźniej wszystko się zgadza. Tom Henderson's Insider Gaming donosi, że Skull and Bones zadebiutuje 16 lutego 2024 roku. To Ubisoft ma w zasadzie nieskazitelną historię, jeśli chodzi o plany Ubisoftu, więc spodziewajcie się oficjalnej daty premiery."

"wkrótce. A teraz co do tego, gdzie to lub kiedy to ogłoszenie może nadejść nie wspomniano o tym, więc wiesz, może patrzymy na coś związanego z Game Awards może Ubisoft planuje po prostu umieścić datę premiery i po prostu powiedzieć, że tak, to się dzieje aby w końcu pojawić się w pewnym momencie. Tak czy inaczej, będzie ciekawie, bo to to gra, którą widzieliśmy tak wiele razy w tak wielu różnych iteracjach i tak wiele różnych razy te iteracje były w pewnym sensie rozczarowujące i powodowały, że gra wracała do dewelopera i była dostosowywana. Niedawno to się powtórzyło, a my jeszcze tego nie zrobiliśmy."

"nie widzieliśmy gry od czasu prezentacji Ubisoftu w czerwcu, ale nie mogę sobie wyobrazić, że gra się zmieniła.
zbyt wiele od ostatniego opóźnienia, więc nie spodziewałbym się zobaczyć Skull and Bones to ogromna różnica i ogromna poprawa w stosunku do tego, co widzieliśmy wcześniej.
Ale jeśli szukasz pirackiej przygody, wygląda na to, że Skull and Bones jest na horyzoncie."

"Ponownie, wkrótce dowiemy się więcej, ale 16 lutego 2024 roku zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że wiesz, że możesz rozpocząć nowy rok z piracką dobrocią. Jakość tego Powiemy wam więcej na ten temat, gdy dostaniemy grę w swoje ręce na początku 2024 roku, ale tak wygląda na to, że jest w drodze. Ale tak, to wszystko, co mamy w dzisiejszym odcinku GRTV News. Daj nam znać w komentarzach poniżej, co myślisz o Skull and Bones. Jesteście jesteście podekscytowani tą grą, czy uważacie, że Ubisoft powinien ją mieć?
po prostu trochę zamienić pod dywan. Ale tak, daj nam znać, a poza tym do zobaczenia na jutrzejszym GRTV News, gdzie bez wątpienia odkryjemy coś równie interesującego. Więc do tego czasu Życzymy Wam udanej reszty środy i do zobaczenia w następną. Trzymajcie się wszystkim."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej