Polski
Gamereactor
Videos
Destiny 2: The Final Shape
HQ

GRTV News - Destiny 2: The Final Shape - Destiny 2: The Final Shape oficjalnie przełożone na czerwiec

Bungie potwierdza, że na finalne rozszerzenie będziemy musieli poczekać dłużej.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj będziemy rozpoczynając dzień od rozmowy na temat oficjalnego opóźnienia, które zostało potwierdzone.
ponieważ kilka miesięcy temu, a może bardziej kilka tygodni temu, ukazał się raport, który sugerował, że Destiny 2 The Final Shape zostanie opóźnione pośród całej masy innych rzeczy, które były o Bungie w odniesieniu do sposobu, w jaki praktyki są utrzymywane w firmie i zwolnień i tym podobne rzeczy. Ale tak, następne duże rozszerzenie, ostatnia część Light and Ciemności miała zostać opóźniona i przesunięta na czerwiec, ale nigdy nie zostało to oficjalnie potwierdzone."

"potwierdzone, ale teraz już tak. Zanurzmy się więc i spójrzmy na tę wiadomość.
Destiny 2 The Final Shape oficjalnie opóźnione do czerwca. Bungie chce dostarczyć swoje największej, wielkiej i odważnej wizji, która, mamy nadzieję, zostanie zapamiętana i ceniona przez lata w przyszłości. Kiedy Jason Schreier z Bloomberga ogłosił w zeszłym miesiącu wiadomość o zwolnieniach w Bungie, napisał on twierdził również, że nadchodzące rozszerzenie The Final Shape do Destiny 2 zostało opóźnione 27 lutego do Czerwiec. Zwolnienia zostały potwierdzone wkrótce po tym, ale studio było mniej rozmowne na temat rzekomych opóźnień."

"opóźnienia. Oczywiście jest ku temu powód. Bungie w końcu potwierdza, że Destiny 2 The Final Shape został opóźniony do 4 czerwca. Oficjalne uzasadnienie jest takie, że potrzebują więcej czasu, aby stać się dokładnie tym, czym chcemy, aby był i aby dostarczyć jeszcze większą i odważniejszą wizję, która, mamy nadzieję zostanie zapamiętana i doceniona na długie lata. Teraz interesującą rzeczą jest to, że oznacza to, że Season of the Wish będzie długi, a nie taki, który się kończy."

"po jakichś trzech miesiącach, jak tego oczekujemy od sezonów Destiny 2. Ale Bungie ma wymyśliło na to sposób, rozwiązanie, ponieważ ogłosili, że będzie coś w rodzaju dodatkowy rodzaj mniejszego sezonu, który zostanie umieszczony w pomiędzy Season of the Wish i The Final Shape. Będzie to dwumiesięczna aktualizacja zawartości dla graczy od kwietnia. Więc może niekoniecznie jest to pełny sezon, ale oznacza to, że możemy spodziewać się dodatkowej zawartości Destiny 2 pomiędzy tymi sezonami, tymi dwoma oknami. Oznacza to długą przerwę między rozpoczęciem Sezonu Życzeń, który zaczyna się dzisiaj, wierzcie lub nie, a The Final Shape, który ukaże się w czerwcu, nie będzie tak płaski pod koniec, ponieważ tak właśnie wyglądają sezony Destiny 2."

"mają tendencję do działania. Dostajesz dużo zawartości, a potem pod koniec tak naprawdę nic się nie dzieje. To dużo treści z recyklingu, dopóki nowe rzeczy nie zaczną debiutować. Więc tak, Season of the Wish będzie będzie trwał od, jak mówimy, końca listopada, zaczynając od dzisiaj, do prawdopodobnie końca lutego. A potem od kwietnia do maja, otrzymamy dodatkową porcję treści, która potrwa do końca lutego."

"nas do The Final Shape, gdzie będzie, cóż, sezonowy format dla jednego zostanie wprowadzony do ponieważ przechodzą na inny rodzaj koncepcji. A potem, podobnie, będziemy dostawać również tę ekspansję. Takie są więc plany dotyczące tego, co będzie się działo z Destiny 2 w, nie chcę powiedzieć, najbliższej przyszłości, ponieważ patrzymy na jakieś osiem miesięcy w dół linii w tym momencie. Ale tak, gdy dowiemy się więcej o tym wszystkim, na pewno to zrobimy."

"informować was na bieżąco. Ci, którzy grają w Season of the Wish, bez wątpienia otrzymają wiele zwiastunów i podpowiedzi, jak będzie wyglądać przyszłość Destiny 2, w tym Ostateczny Kształt. Bądźcie więc pewni zanurz się z powrotem w grze, aby to wszystko sprawdzić. Ale poza tym, tak, to jest cały czas, który mamy na dzisiejszy odcinek GRTV News, ale wrócimy już jutro na kolejny w tym tygodniu."

"Do tego czasu życzę wam miłego wtorku i do zobaczenia w następnym odcinku.
Trzymajcie się wszyscy."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej