Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Motorola Edge 40 Neo (Quick Look) - Przekraczanie granic

Najnowszy telefon firmy Motorola jest dostępny w wielu unikalnych kolorach, ma stopień ochrony IP68, wyświetlacz pOLED i jest zasilany przez chipset Mediatek 7030.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i zapraszamy na kolejny Gamereactor Quick Look. Lubimy Motorolę. Produkują zbyt wiele telefonów, aby mieć spójny przekaz marketingowy, ale jeśli chcesz jak najwięcej za swoje pieniądze w przestrzeni Androida, możesz łatwo kupić Motorolę i być naprawdę zadowolonym z tego, co otrzymujesz. Przykładem może być Motorola Edge 40 Neo, a w przeszłości lubiłem wiele budżetowych Motoroli, ale to musi być poza moimi ulubionymi i jest ku temu wiele powodów. Więc, po pierwsze, tutaj w Danii, aby dać ci zarys duńskiej waluty, jest to 2,999 koron duńskich. To około 30% mniej niż Pixel 7a i około połowa ceny również nic nie kosztuje, jeśli kupisz je od nowości i poza kilkoma poświęceniami tutaj i tam, bardzo trudno jest zobaczyć dlaczego. Po pierwsze, ma tę radełkowaną plastikową krawędź dookoła. Nie zauważam tego. Myślę, że w dotyku przypomina aluminium. Jest taka sztuczna skóra tylna płyta, która jest absolutnie urocza, w tym kolorze, który jest Pantone Soothing C, mają współpracę Pantone, co zasadniczo oznacza, że po prostu brzmi absolutnie lub wygląda absolutnie wspaniale. Nie jestem pewien, czy widać to w kamerze, ale oczywiście, ta płytka ze sztucznej skóry oznacza, że ma teksturę. Ma ciepło. Nie jest chłodna dla w dotyku jak szkło, aluminium czy tytan. Jest ciepły i pocieszający. Czy brakuje mu koloru?
z czasem? Cóż, to jest wielkie pytanie, ale w tej chwili trudno jest zobaczyć, dlaczego ktokolwiek wybrałby jakikolwiek inny materiał niż ten. Poza tym, pamiętaj, Nadal uważam, że musisz pamiętać, że jest to 2,999 duńskich koron, więc znowu, 30 do 40% taniej niż Pixel 7a. Mając to na uwadze, oficjalna odporność na kurz i wodę IP68, bateria o pojemności 5000 miliamperogodzin. Obsługuje ładowanie przewodowe do 68 watów, a ładowarka znajduje się w pudełku. Poświęca bezprzewodowe ładowanie. Nie wiem, dlaczego ci producenci są tak szybko poświęcają bezprzewodowe ładowanie. To naprawdę wstyd, ale nie ma go tutaj, ale 68-watowe ładowanie przewodowe jest bardzo dobre. Ten ekran to P OLED o częstotliwości 144 Hz. Rozciąga się do 1300 nitów szczytowej jasności w bezpośrednim świetle słonecznym, co jest flagowym poziomem i oczywiście dlatego, obsługuje HDR10+. Wewnątrz znajdziemy SoC MediaTek Dimensity 7030. Jest to 6-nanometrowy chip, który ponownie, jeśli uruchomisz go bezpośrednio na poziomie wyników benchmarku Antutu, uzyska wynik około średniego zakresu linii Snapdragon firmy Qualcomm. Czy pozostanie szybki przez kilka lat intensywnym użytkowaniu? Jest to bardzo trudne do przetestowania, ale miałem testy MediaTek Dimensity jednostki, a nawet miałem je przez kilka miesięcy i nie byłem w stanie znaleźć rodzaju bezpośredniej winy z wydajnością, nawet w dłuższym okresie czasu, ale z drugiej strony testowanie w ciągu roku, dwóch lat i kilku aktualizacji oprogramowania, a nawet platformy Aktualizacja jest bardzo trudna do przetestowania w prawdziwym świecie. Nie sądzę, by przy 144 hercach że działa to słabo. Wręcz przeciwnie, otrzymujesz również 8 gigabajtów pamięci RAM, zaczynając od 128 gigabajtów pamięci masowej, co moim zdaniem jest w porządku w tym przedziale cenowym. Z tyłu otrzymujemy 50 megapikselowy sensor główny. Posiada on moduł optycznej stabilizacji obrazu, co jest bardzo fajne, a ultraszeroka matryca ma zaledwie 13 megapikseli. Google było w stanie poradzić sobie z tym przez lata i ma 120 stopni, co po prostu przechodzi prawdziwy test ultrawide. Chip to ale poza tym, tylna płyta ze sztucznej skóry, dwie funkcjonalne kamery, szybkie ładowanie z ładowarką w pudełku, P-OLED o częstotliwości 144 Hz. To jest po prostu niesamowite. To ma nawet głośniki Dolby Atmos. Więc jeśli chcesz, jeśli jesteś gotowy wydać tego rodzaju pieniądze, to naprawdę trudno wyobrazić sobie lepszy zakup, przynajmniej jeśli kupujesz nowy niż Edge 40 Neo. Dziękuję bardzo za oglądanie. Do zobaczenia w następnym odcinku."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej