Polski
Gamereactor
Videos
Call of Duty: Black Ops Gulf War
HQ

GRTV News - Call of Duty 2024 to podobno Call of Duty: Black Ops Gulf War

Treyarch podobno od lat przewodzi pracom nad tytułem.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Wydaje się, że nie możemy przejść dwóch minut bez mówienia o Call of Duty i niestety dzisiaj jest właśnie o tym.
ponownie, ponieważ pojawił się ogromny raport, który został teraz rozpowszechniony przez Insider Gaming który sugeruje lub powinniśmy powiedzieć, że zaczyna ujawniać kilka informacji o Call of Duty 2024. Ponownie, jest to raport, nie jest to oficjalna informacja od Activision lub któregokolwiek ze studiów zaangażowanych w rozwój Call of Duty, więc masz podchodzić do tych informacji z pewną dozą ostrożności, ale Insider Gaming generalnie ma całkiem dobre osiągnięcia, jeśli chodzi o raporty Insider, więc tak, będziemy nurkować i przyjrzymy się dokładnie tej sprawie. Call of Duty 2024 to podobno Call of Duty Black Ops Golf War. Zgadnijcie, kiedy i gdzie będzie rozgrywać się akcja gry Treyarch. Minął już ponad rok od przecieki sugerowały, że w 2024 roku Call of Duty przeniesie nas na wojnę golfową. Było to w zasadzie potwierdzone zeszłego lata, kiedy aktor Luke Charles Stafford musiał usunąć z Facebooka wpis po tym, jak ujawnił, że został wybrany jako model dla postaci o imieniu Ratcliffe w nadchodzącej grze Treyarch. To jeden z powodów, dla których dzisiejszy raport powinien być zaskakujący dla tych z Was, którzy uważnie śledzą plotki o COD. Zazwyczaj niezawodny Jess Korn z Windows Central twierdzi, że Call of Duty 2024 rzeczywiście będzie nową grą Black Ops która przeniesie nas do wczesnych lat 90. i wojny golfowej. W związku z tym uważa, że Treyarch zastosuje się do nowej konwencji nazewnictwa, nazywając grę Call of Duty Black Ops Golf War po zatytułowaniu swojej poprzedniej gry Call of Duty Black Ops Cold War. Insider Gaming's Tom Henderson potwierdza to. Osadzenie akcji w czasach wojny golfowej oznacza, że Treyarch może kontynuować historię w miejscu, w którym zakończyła się w Black Ops Cold War, jako konflikt zbrojny między Irakiem a koalicją dowodzoną przez Stany Zjednoczone trwał od 1990 do początku 1991 roku. Korn stwierdza."

"że Call of Duty Black Ops Golf War będzie koncentrować się na CIA sprawia, że wydaje się to jeszcze bardziej prawdopodobne.
bardziej prawdopodobne. A dla tych z was, którzy obawiają się, że Call of Duty Black Ops Golf War będzie będzie grą pośpieszną, jak tegoroczne Call of Duty Modern Warfare 3, pamiętajcie, że Treyarch's została opóźniona z 2024 roku, przepraszam do 2024 roku z 2023 roku, co oznacza, że studio i jego partnerzy pracowali nad nią przez cztery lata, kiedy ukaże się jesienią przyszłego roku. Więc przede wszystkim był Windows Central, który początkowo podał raport, a Insider Gaming go potwierdził, ale Chodzi o to, że mamy tutaj dwa renomowane źródła, które mówią to samo, że Call of Duty 2024 będzie grą osadzoną w okresie wojny golfowej lub będzie osadzona w okresie wojny golfowej i najprawdopodobniej będzie nosić nazwę Call of Duty Black Ops Golf War. Tak pochodzi od Treyarch, jest rozwijany lub był rozwijany przez cztery lata przez Treyarch."

"w przyszłym roku i bez wątpienia, jeśli spojrzymy na niedawny trend z tym, jak Activision podchodzi do ogłaszania i dzielenia się szczegółami na temat swoich projektów Call of Duty, to możemy prawdopodobnie założyć, że ukaże się pod koniec października lub na początku listopada.
prawdopodobnie zaczną podkręcać atmosferę i dzielić się informacjami na ten temat latem, późno latem, najprawdopodobniej w sierpniu, od lipca do sierpnia, i prawdopodobnie będzie miał również roczny cykl życia, jak również będzie około roku przed następnym Call of Duty wyjdzie później i będzie również używać formatu sezonowego, ale to tylko zakładam, że będą trzymać się tego samego rodzaju formatu, w którym byli używany przez wiele lat, ale znowu dowiemy się więcej na ten temat w przyszłości, kiedy Activision zdecyduje się oficjalnie zapowiedzieć tę grę, czego nie spodziewajcie się w najbliższym czasie."

"Nie spodziewajcie się oficjalnych informacji o tej grze w najbliższym czasie, ponieważ Modern Warfare 3 jest wciąż bardzo surowy w tym momencie, jest dostępny dopiero od kilku tygodni, więc tak ale dowiedzmy się, co o tym myślisz, czy jesteś podekscytowany powrotem?
do Black Ops, czy jesteś podekscytowany tym, że Treyarch ponownie poprowadzi rozwój Call of Duty?
dowiedzcie się w komentarzach poniżej, a jutro wrócimy na ostatni GRT."

"wiadomości tygodnia, więc do tego czasu życzę Wam miłej reszty czwartku i do usłyszenia.
do zobaczenia w następnym, trzymajcie się wszyscy"

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej