Polski
Gamereactor
Videos
The Capture
HQ

The Capture - wywiad IndieDevDay

Spotkaliśmy się w Barcelonie z Frankiem Povarchikiem, artystą środowiskowym GS Project, aby dowiedzieć się więcej o tej darmowej strzelance 5 na 5, która jest opisana jako "Splatoon spotyka Mario Kart i Fortnite". Odtwórz cały film, aby dowiedzieć się więcej o mapach, trybach, ulepszeniach i nie tylko.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam ponownie do Gamereactor na ten IndieDevDay tutaj w Barcelonie Cóż, jesteśmy tutaj, aby sprawdzić niesamowitą grę wieloosobową, która właśnie dziś przyciągnęła naszą uwagę którą jest The Capture i cóż, przede wszystkim dziękuję, że jesteśmy tu z Fran, nie powiedziałem tego, dziękuję."

"Bardzo dziękujemy, jesteśmy zaszczyceni, że możemy tu być, bardzo doceniamy.
Dziękujemy za dołączenie do nas dzisiaj Cóż, przede wszystkim chciałbym zapytać cię trochę o ogólną ideę gry.
ponieważ właśnie powiedziałem, że jest to gra wieloosobowa, ale co jest w niej takiego wyjątkowego?
No cóż, ta gra jest grą wieloosobową dla pięciu graczy."

"to coś w rodzaju Splatoon zmieszanego z Mario Kart, mamy trzy cztery biomy i jak powiedziałem, jest to multiplayer, który można, jest to gra capture the flag.
Okej i jak powiedziałem, to jest jak mieszanka Mario Kart, Splatoon, mamy tam power upy i to wszystko A dlaczego porównujesz swoją grę do Splatoon lub Mario Kart?
Ponieważ powiedziałeś na przykład z powodu tych power upów lub tych boostów ale co ze Splatoon, bo nie widzę żadnego koloru Tak, jasne, to też coś w rodzaju gry Fortnite."

"Głównym celem gry jest trollowanie i robienie psikusów znajomym.
i właśnie dlatego jest to gra Mario, jest to gra, którą porównujemy najczęściej ze względu na power upy.
a Splatoon jest bardzo podobny ze względu na trzecioosobową kamerę, którą mamy w grze nie ze względu na kolory i cały ten styl, ale może też stylizowaną rozgrywkę Stylizowany styl jest bardzo podobny do Splatoona."

"Więc w zasadzie chcesz, żebyśmy po prostu walczyli przeciwko naszym przyjaciołom?
Tak i trollować ich Okej, to idealnie, nie mogę się doczekać, aby po prostu zrobić psikusa wszystkim moim przyjaciołom Jasne A jaki jest status gry w tej chwili, bo widzę, że jest w fazie rozwoju?
ale czy szukacie wydawcy, czy faktycznie czekacie na premierę?
Tak, to bardzo wczesny etap rozwoju, jesteśmy we wczesnej fazie."

"i w tej chwili szukamy wydawcy, który mógłby udostępnić grę innym ludziom.
i tak, jesteśmy tutaj, aby podzielić się naszym pomysłem, podzielić się naszym projektem i poznać nowych ludzi z branży.
Czy planujecie wydać na przykład demo dla graczy, aby mogli je lepiej poznać?
przed faktycznym kontynuowaniem rozwoju?
Jasne, tego nie powiedziałem, ale to gra free-to-play więc planujemy uruchomić małą betę, małą wczesną fazę na Steamie."

"więc tak, może będziesz mógł to sprawdzić Jak już mówiłem, nie mogę się doczekać, żeby w to zagrać.
więc bądźcie czujni i zróbcie psikusa swoim znajomym i to wszystko, po prostu sprawdźcie grę wideo Dziękuję bardzo za dołączenie do nas, to była przyjemność Dziękuję bardzo Pa pa Pa pa"

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej