Polski
Gamereactor
Videos
Super Mario Bros. Wonder
HQ

Super Mario Bros. Wonder - Recenzja wideo

Dzielimy się garścią przemyśleń i opinii na temat naszego czasu spędzonego z najnowszą platformówką 2D Nintendo.

Audio transcriptions

"Niedawno mieliśmy okazję napisać ostateczną zapowiedź opartą na początkowej części Super Mario Bros. Wonder i w tamtej zapowiedzi stwierdziliśmy, że właśnie ten tytuł może być kolejnym.
Gra Roku. Cóż, teraz, gdy premiera jest już za nami i od czasu, gdy mieliśmy możliwość zobaczyć pełną wersję gry, czy to twierdzenie jest prawdziwe? Krótko mówiąc, tak."

"Super Mario Bros. Wonder to platformówka 2D Super Mario Bros. na którą czekaliśmy.
od lat. Jest dopracowana, przepełniona urokiem, ma znaczące nowe dodatki i ma mnóstwo nostalgicznych i klasycznych systemów i mechanik. To naprawdę fantastyczny i genialny tytuł.
który przejdzie do historii jako jeden z najlepszych tytułów, jakie Switch otrzymał w swojej niezwykłej historii."

"Przygoda zabiera Mario i 11 jego przyjaciół do Królestwa Kwiatów, które jest zasadniczo fantastyczny nowy świat składający się z różnych biomów, z których każdy ma swój własny, unikalny styl i charakter.
estetyczny styl. Podstawowa konfiguracja tej gry nie różni się od tego, co widzieliśmy do tej pory.
w innych grach Super Mario Bros. z przeszłości, i to wcale nie jest lekceważące. Po co zmieniać coś, co jest tak proste, ale skuteczne? Przejęcie kontroli nad jedną z postaci platformowanie przez serię poziomów 2D wypełnionych wrogami i przeciwnikami."

"stworami, tonami zagrożeń środowiskowych i całą masą sekretów, a wszystko to w celu zebrania cudowne kwiaty, potrzebne do odblokowania nowych poziomów i dotarcia do Bowsera.
aby położyć kres jego ostatniemu szałowi. Muzyka i oprawa dźwiękowa zawsze były ważne.
w grach Mario, ale tutaj jest jeszcze ważniejsza. Całe poziomy zostały stworzone i zbudowane z rytmicznym stylem u podstaw, otoczeniem, które błaga o przeskakiwanie w czasie do ścieżki dźwiękowej."

"która przygrywa przez cały czas trwania rozgrywki. Jest też sposób, w jaki gra reaguje na twoje działania z dźwiękiem. Na całej trasie znajdziesz nowe bloki, które odtwarzają efekty dźwiękowe, gdy gdy przez nie przejdziesz, a także kwiatowe postacie, które poprowadzą cię po trasie.
genialnej ścieżki dźwiękowej zawierającej ponadczasowe, oryginalne utwory. Jest to, z braku lepszego określenia określenie, wspaniała. W grze jest mnóstwo poziomów do ukończenia, a każdy z nich ma swój własny."

"własne sekrety i nowe elementy projektu, a żaden z nich nie wydaje się podobny do siebie dzięki sposobowi, w jaki cudowne kwiaty zmieniają rzeczy. Kiedy znajdziesz cudowny kwiat wzdłuż drastycznie zmieni ten sam poziom. Zmieni się on z typowego i klasycznego platformówki 2D Mario, do czegoś z zupełnie nową mechaniką. Oczywiście a także zbieranie dodatkowych przedmiotów, takich jak duże monety kwiatowe, które są używane jako waluta, wylądować na maszcie na końcu poziomu, a nawet znaleźć inne sekrety i gadżety."

"po drodze. Chodzi o to, że nawet jeśli przejście zajmie ci tylko dwie minuty od początku do końca, istnieje mnóstwo powodów, aby wrócić i kontynuować eksplorację, aby znaleźć coś ukrytego pod powierzchnią. Power-upy są jednak obszarem, w którym gra wydaje się nieco nijaka. Jest to prawdopodobnie spowodowane nowym i prawdopodobnie najważniejszym dodatkiem, odznaki. Zasadniczo są to profity, które można aktywować przed rozpoczęciem poziomu, więc..."

"że twoja postać ma dodatkową sztuczkę w rękawie, i są one prawdopodobnie powodem, dla którego power-upy przez większość czasu wydają się refleksją, a nie super ekscytującymi dodatkami, które definiują grę.
Obsługa trybu wieloosobowego jest również bardzo ważnym aspektem gry.
aspekt tej gry. Możliwość połączenia sił ze znajomymi lokalnie lub online, gdy jest taka potrzeba."

"to szersza oferta dla wielu graczy, która otwiera drzwi do całej gamy sposobów na cieszenie się tym tytułem.
Oprócz tego, gra została również przystosowana dla młodszych graczy, z pięcioma elementami gry dwanaście grywalnych postaci jest odpornych na obrażenia zadawane przez wrogów, co sprawia, że platformówka jest mniej wymagająca."

"Stresujące, ponieważ z tymi postaciami musisz martwić się tylko o niebezpieczeństwa otoczenia.
Kluczem jest jednak w Super Mario Bros. Wonder, jest to, że nie próbuje przepisać scenariusza tego, czego oczekujemy od gry Super Mario Bros.
Mario Bros. zamiast tego udoskonala i udoskonala doświadczenie, które poznaliśmy i..."

"uwielbiamy. Pomiędzy elementami audio-wizualnymi, ofertą dla wielu graczy, faktem, że mapy pomiędzy poziomami mają otwarte sekcje, które pozwalają na eksplorację i odkrywanie dodatkowych sekretów, sekretów jest tak wiele, że naprawdę trudno je wymienić, jest to gra, która sprawia wrażenie długo oczekiwanego kolejnego kroku naprzód w serii Super Mario Bros."

Recenzje

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej