Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Games To Look For - październik 2023

Przyjrzymy się największym i najbardziej oczekiwanym grom, które mają zadebiutować w najbardziej upiornym miesiącu roku.

Audio transcriptions

"Jeśli zaplanowałeś coś ekscytującego na październik tego roku, odwołaj to. Nadchodzący miesiąc jest jednym z wieków, z mnóstwem obiecujących i oczekiwanych gier, z których wszystkie chcą zrobić swój debiut. Od horrorów i platformówek po gry strategiczne i wyścigi, są takie szeroki wachlarz gier do sprawdzenia. Aby przygotować się na ten niezwykle pracowity miesiąc, Zanurzmy się w kolejny odcinek Games to Look For."

"Gry z serii Assassin's Creed z biegiem lat stawały się coraz większe, ale Assassin's Creed Mirage nie podda się temu trendowi. Zamiast tego szuka inspiracji w przeszłości, Ta odsłona długoletniej serii skupi się na elementach skradankowych i parkourowych.
które sprawiły, że Assassin's Creed stał się tak sławny w pierwszej kolejności, a jednocześnie zawiera historię, która Obraca się wokół Basima z Valhalli i tego, jak rozwinął się z ulicznego złodzieja w mistrza zabójców."

"Ponieważ w tym roku nie otrzymamy nowej głównej gry Pokemon, Nintendo i Pokemon Company zamiast tego zwrócili uwagę na ożywienie serii Detective Pikachu w październiku tego roku.
Ta kontynuacja przyniesie dowcipną, twardą, pijącą kawę, super-śledzącą Elektryczną Mysz z powrotem na pierwszy plan i zlecić mu rozwiązanie serii dziwnych incydentów, które mają miejsce przez całe Rime City."

"Tak jak możemy polegać na liściach spadających z drzew każdej jesieni, tak samo możemy polegać na polegać na tym, że EA wyda nową grę NHL. W tym roku NHL 24 ma przynieść zupełnie nową grę.
Rozgrywka, która ma na celu zapewnienie graczom niezrównanej kontroli nad ich graczy, wszystkie wykorzystujące silnik Exhaust. Co więcej, EA podwoiło jakość oprawy wizualnej i prezentację, a nawet wprowadzono kilka nowych trybów gry."

"Do tej pory było kilka opóźnień, ale Turn 10 jest wreszcie gotowe do wprowadzenia najnowszej wersji.
odsłona serii Simulation Racing trafi w ręce fanów w październiku tego roku. Forza Motorsport zapewni wysoce szczegółowe i dogłębnie symulowane wrażenia graczom z całego świata.
na całym świecie, a wszystko to w ramach gry, która będzie zawierać ponad 500 samochodów, 800 ulepszeń osiągów i 20 całkowicie przebudowanych torów z prawdziwych lokalizacji na całym świecie. Zaprojektowany, aby Fani wyścigów nie będą chcieli przegapić tej gry."

"Assembly powraca i jest gotowe zabrać graczy w podróż w głąb przeszłości z ich najnowszy projekt. Total War Pharaoh zabierze fanów na wyżyny starożytnego Egiptu, by dowodzili różnych przywódców i generałów, którzy próbują zjednoczyć i przejąć kontrolę nad rozległym pustynne królestwo. Z niebezpiecznymi systemami pogodowymi do przetrwania, mnóstwem frakcji do spotkania w bitwie, Ogromne połacie ziemi do podbicia i nie tylko, Total War Pharaoh jest jedną z gier strategicznych, na które warto zwrócić uwagę."

"fanów. Jeśli rozpoznajesz nazwę tej gry, to prawdopodobnie dlatego, że już ją widziałeś, ale nie tak dawno temu. Hexworks w pełni restartuje serię Lords of the Fallen z tym nowym tytułem, który ma taką samą nazwę jak gra, która pierwotnie zapoczątkowała seria. Zaprojektowana jako wymagająca gra akcji RPG, w której gracze walczą z przeciwnikami."

"potworów w dwóch różnych królestwach, a wszystko po to, by obalić potężnego i bezwzględnego demoniczny bóg, Edea. Podczas gdy główna gra Sonic na 2022 rok widziała niebieskiego jeża w 3D dla Wielka przygoda z otwartym światem, w 2023 roku, niebieska plama i jego przyjaciele powracają do swoich korzeni 2D. Sonic Superstars to platformówka, która nieco różni się od poprzednich odsłon Sonic Gry 2D, ponieważ w tym tytule chodzi o współpracę i poruszanie się po nigdy wcześniej niewidzianych ścieżkach."

"środowiska, aby powstrzymać doktora Eggmana i kilku nowych przeciwników przed przemianą zwierząt na wyspie.
w badników. Firma Milestone nie potrzebowała wiele czasu, by rozpocząć prace nad sequelem Hot Wheels Unleashed, i w październiku tego roku otrzymamy właśnie tę grę. Przywrócenie podpisu Mechanika zręcznościowych wyścigów, która sprawiła, że oryginalny tytuł był tak niesamowity do grania, ta kontynuacja jest większe i odważniejsze dzięki nowym skokom i ruchom bocznym, a także mnóstwu nowych elementów."

"pojazdów do kolekcjonowania i torów do ścigania się. Nie trzeba dodawać, że nie będziesz chciał przegapić Hot Wheels Unleashed Z turbodoładowaniem.
Prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana premiera tego miesiąca, Marvel's Spider-Man 2 przywraca Peter Parker i Miles Morales w sequelu, który zapowiada się na większy i bardziej interesujący."

"bardziej chaotyczna niż jej poprzedniczka. Z nowymi złoczyńcami do pokonania, więcej Nowego Jorku do odkrycia, więcej mocy i umiejętności do przetestowania, a wszystko to zaprojektowane specjalnie dla PlayStation 5, ta kontynuacja ma ogromny potencjał i bez wątpienia będzie szukać walka o koronę najlepszej gry miesiąca."

"Aby pokrzyżować plany Marvel's Spider-Man 2, Nintendo wprowadza na rynek Super Mario Bros. Wonder tego samego dnia. Ta platformówka przenosi nas z powrotem do ukochanego formatu 2D, ale wprowadzi mnóstwo nowych, ekscytujących funkcji rozgrywki, takich jak nowe power-upy, sposoby interakcji z innymi graczami, szersza i bardziej złożona oferta dla wielu graczy, oraz styl graficzny i oprawa wizualna, które wyglądają na wow."

"Czy to może być wielki powrót Mario do przestrzeni 2D? Wkrótce dowiemy się tego na pewno.
Budowniczowie miast radują się. Po latach zarządzania i tworzenia rozległych i imponujących krajobrazów miejskich w Cities Skylines, Paradox i Colossal Order są w końcu gotowi, by ruszyć dalej i dostarczyć Kontynuacja Cities Skylines 2. Mówi się, że będzie zawierać znacznie większe środowiska i piaskownice, a także głębszych i bardziej złożonych systemów symulacyjnych, tytuł ten przetestuje talenty urbanistów i projektantów."

"Menedżerowie jak nigdy dotąd. Ten rok nie zaczął się najlepiej dla gier wideo adaptacji Władcy Pierścieni, dzięki katastrofie, jaką był Gollum. Ale na szczęście, Free Range Games chce przywrócić serię na właściwe tory dzięki ekscytującemu Return to Moria.
Jak sama nazwa wskazuje, w tym tytule gracze pokierują oddziałem krasnoludów, starając się powrócić do gry."

"do Królestwa Morii w nadziei na odzyskanie go od orków i przywrócenie go do dawnego stanu.
chwała. Po sukcesie ekscytującego Ghostrunnera, Jeszcze jeden poziom chce kontynuować tę cyberpunkową fabułę z bezpośrednim udziałem sequel o nazwie Ghostrunner 2. Gracze ponownie wcielą się w głównego bohatera Jacka, Ta gra będzie zawierać więcej ekscytującej, pełnej akcji rozgrywki, którą pokochaliśmy, jednocześnie wprowadzając kilka interesujących dodatkowych funkcji, takich jak błyskawiczne motocykl, który pozwoli Jackowi wykorzystać swój talent poza Dharma Tower."

"Po latach oczekiwania fani Remedy mogą wreszcie poznać kolejny rozdział historii Alana Wake'a.
Słynny pisarz horrorów powraca w wyczekiwanym sequelu, który ma wykorzystywać nowoczesne technologie.
technologia, która naprawdę podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o dreszczyk emocji i trzymanie graczy na krawędzi.
Alan Wake 2 również zawiera przeplatającą się historię z dwoma bohaterami, Ten tytuł chce konkurować z Super Mario Bros. Wonder i Marvel's Spider-Man 2."

"Najlepsza gra w październiku 2023 roku.
Podczas gdy miesiąc zaczyna się od nowej gry NHL od EA, zakończy się on świeżą grą UFC od głównego wydawcy. EA Sports UFC 5 chce przenieść rozgrywkę i systemy, które sprawiły, że seria bijatyk stała się tak popularna, a następnie rozszerzyć je dzięki grze opartej na potężny silnik Frostbite. Z nowymi systemami uszkodzeń, dużą poprawą graficzną i mnóstwem Z wieloma trybami gry, w których można wziąć udział, jest to jedna z gier dla fanów UFC."

"Don't Nod ma dość pracowity koniec 2023 roku z Banish's Ghost of New Eden w drodze do kopnięcia poza listopadem. Ale zanim to nastąpi, francuski deweloper będzie również chciał zadebiutować tytuł wspinaczkowy, Jucent. Ta gra prosi graczy o wspinanie się na masywną wieżę wypełnioną przeszkodami i wyzwania, a wszystko to w celu przywrócenia życia jałowemu ciału. Z motywem przewodnim zarządzanie środowiskiem jest zawsze obecne, spodziewaj się medytacyjnej podróży, gdy chcesz osiągnąć szczyt rozległej formacji skalnej. Na tym kończymy kolejny odcinek Games to Look Dla. Koniecznie wróć w przyszłym miesiącu, aby zobaczyć, co przyniesie listopad 2023."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej