Polski
Gamereactor
Videos
Wardens Rising
HQ

Wardens Rising (Gamescom 2023) - Ludzkość zależy od nas!

Odkryj, jak stresująca i przyjemna może być ochrona naszych żywotnych rdzeni, aby uratować całą ludzkość, w tym filmie przedstawiającym nasze wrażenia z tytułu po wypróbowaniu go na Gamescom i zagraniu w niego przed premierą w jednej z naszych transmisji na żywo.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie w zupełnie nowym filmie Gamereactor Gamescom Impressions, w którym dzisiaj porozmawiamy o wyjątkowej grze, a jest ona wyjątkowa, ponieważ odkryliśmy tę grę na Gamescom 2023, jak możesz sobie wyobrazić, dobrze, dlatego o niej tutaj mówimy.
Ale także byliśmy w stanie zagrać w nią przed datą premiery, okej, w transmisji na żywo, ponieważ nasi wielcy przyjaciele Moxie po prostu dali nam wczesny dostęp, okej, po prostu dali nam kod i cóż, masz naszą transmisję na żywo, cóż, naszą transmisję na żywo przesłaną do naszego gamereactor.yourdomainofchoice, okej, więc masz to."

"Ale nie o to teraz chodzi. Chodzi o to, że porozmawiamy o tej grze, która jest grą obrony bazy, a także strzelanką PvE z bohaterami, dobrze, wyjaśnię to później.
Zasadniczo będziemy musieli rozpocząć kampanię, aby ocalić ludzkość, chroniąc rdzenie energii życiowej przed masowymi inwazjami kosmitów lub potworów, nie mam jasności, czym one są, ale cóż, przed masowymi inwazjami wroga, dobrze.
W tym celu, aby chronić te energie witalne i chronić samą ludzkość, będziemy musieli używać zdolności, przedmiotów, budować wieże obronne z różnymi mocami i wiele więcej, które odkryjemy podczas naszych postępów w grze."

"Podczas niszczenia najeźdźców i ich bossów, ulepszania naszych postaci itp. Jest to gra, w którą możesz grać w pojedynkę lub w trybie kooperacji, jeśli dobrze pamiętam, możesz grać do czterech graczy, dobrze, lub po prostu w pojedynkę.
Gra jest przystosowana do grania w trybie kooperacji, z przyjaciółmi, z przypadkowymi osobami itp. Ale po prostu nie graj sam, ale możesz to zrobić, oczywiście, jeśli chcesz.
Właściwie to grałem sam, ponieważ moi znajomi nie mogli grać, kiedy miałem zrobić transmisję na żywo, więc grałem sam i nie miałem żadnych problemów. To po prostu stresujące doświadczenie, ale dobre stresujące doświadczenie, wyjaśnię to później."

"Cóż, po pierwsze, co muszę powiedzieć, to oczywiście to, że cóż, jak wygląda sama rozgrywka i jak zamierzamy bronić tych żywotnych rdzeni energetycznych przed tymi masowymi inwazjami wroga. Jak już mówiłem, wszystko polega na strzelaniu do wrogów, używaniu własnych umiejętności i oczywiście stawianiu wież obronnych.
I cóż, istnieje wiele różnych rodzajów wież obronnych, wszystkie z różnymi mocami, różnymi, cóż, różnymi zdolnościami, służą do różnych rzeczy. Na przykład istnieją wieże, które są bardziej oparte na usuwaniu całej fali wrogów."

"Są też wieże, które skupiają się na najgroźniejszych wrogach, więc możesz skupić się na tych małych lub postawić jedną dużą wieżę, która skupi się na groźniejszym przeciwniku.
A niektóre małe wieże, cóż, ze względu na ich rozmiar, po prostu usuwają resztę wrogów, małych wrogów, kilka takich rzeczy. Wszystkie taktyki i techniki zależą od ciebie, ale będziesz musiał grać wszystkimi przedmiotami, które masz.
I mogę cię zapewnić, że masz ich mnóstwo, ponieważ nie mówimy tylko o tych wieżach, dobrze? Mówimy o umiejętnościach naszych postaci, które, cóż, myślę, że będziemy mieli do wyboru do pięciu postaci, ok?
W wersji, którą wypróbowaliśmy na Gamescomie i podczas naszego livestreamu, mogliśmy wybierać między trzema różnymi postaciami, ale myślę, że na samym końcu gry, a przynajmniej w momencie, w którym nastąpi oficjalna premiera, będziemy mieli pięć, dobrze? Tak, o ile mnie pamięć nie myli."

"Ale to nie wszystko, ponieważ mamy również przedmioty, które pomogą nam pokonać fale wrogów, dzięki, nie wiem, ich zdolnościom zamrażania, wybuchania itp.
I nie tylko to, będziemy mieli również rodzaj drona, rodzaj towarzysza, który, cóż, możemy wybierać spośród różnych dronów lub różnych towarzyszy, i oczywiście każdy dron ma swoje własne umiejętności, własne pasywy itp.
Ale wszystkie pomogą nam odbudować, na przykład, nasze rdzenie zasilające itp. To trochę trudne do zrozumienia, ponieważ wyjaśniam, staram się wyjaśnić ci wszystko w krótkim czasie, dobrze?
Ale chodzi o to, że mamy różne zasoby, aby po prostu bronić siebie i naszych żywotnych rdzeni przed tymi wrogami i będziemy musieli ich użyć, wszystkich z nich, we właściwym czasie, we właściwym miejscu i we właściwym, cóż, porządku, możemy powiedzieć, ok?
I może myślisz, że to trochę przytłaczające, ale tak nie jest. Cały HUD, cały samouczek, całe wprowadzenie użytkownika, powiedzmy w ten sposób, jest naprawdę łatwy w użyciu, jest naprawdę intuicyjny i wiesz, jak grać naprawdę szybko, dobrze?
Inną rzeczą jest po prostu opanowanie mechaniki, taktyki i technik, ale to kolejna rzecz, ale sama nauka gry jest naprawdę łatwa, więc nie martw się o to."

"Kolejną rzeczą jest samo doświadczenie gry, które jest, jak powiedziałem na początku, trochę stresujące, ale w dobry sposób, ok?
Kiedy grasz w tego rodzaju gry typu base defense, a przynajmniej moim zdaniem, naprawdę oczekujesz wyzwania, nie ma sensu po prostu umieszczać dwóch super potężnych wież u podstawy wrogów i to wszystko, po prostu wymazać i pokonać ich wszystkich z rzędu, to nie jest zabawne, to nie jest wyzwanie.
A ta gra o tym wie i faktycznie zmusi nas do przechodzenia z jednego miejsca do drugiego, aby po prostu wzmocnić naszą obronę lub spróbować podnieść te fale i tak dalej, i to jest zabawna część rozgrywki."

"Po prostu przechodzisz z jednego miejsca do drugiego, stresujesz się, próbujesz bronić swoich rdzeni, zdajesz sobie sprawę, dlaczego twoje wieże są zniszczone, naprawiasz je, stawiasz więcej, odkrywasz, że wrogowie po prostu uzyskują dostęp do twojego istotnego rdzenia z innego miejsca, którego w ogóle się nie spodziewałeś, więc jest to bardzo zabawne w tym sensie, ok?
I muszę powiedzieć, że ruch wszystkich postaci, okej, ponieważ myślę, że wszyscy poruszają się w ten sam sposób, mimo że mają swoje własne umiejętności, et cetera, ale ruch głównego bohatera jest naprawdę płynny i dynamiczny, a to bardzo pomaga po prostu przejść z jednego miejsca do drugiego, czego potrzebujesz, okej?
Więc nie martw się o to. Inną rzeczą jest po prostu to, jak używać swoich umiejętności i jak używać swojej mechaniki, et cetera, aby przetrwać, ale nie mogę w tym pomóc, ponieważ jeśli oglądasz gameplay lub jeśli oglądasz całą powtórkę z livestreamu, zdajesz sobie sprawę, że byłem super niechlujny, okej, próbując grać w tę grę, ale naprawdę dobrze się bawiłem, okej, więc masz to."

"I co jeszcze? Jeśli chodzi o oprawę wizualną i tak dalej, to muszę powiedzieć, że byłem zaskoczony, ponieważ każda mapa i każda misja jest inna, każda mapa ma swoje własne wejścia wroga, każda mapa ma swoją własną esencję, wszystkie są inne i właśnie z tego powodu, oczywiście, będziesz musiał, cóż, po prostu usunąć wszystkie te fale wroga, a to jest trudne, ponieważ, oczywiście, masz wiele rzeczy do obrony swojej bazy, wiele przedmiotów, zdolności, wież, jak już powiedziałem wcześniej, i oczywiście będziesz w stanie je wszystkie ulepszyć, dobrze?
Będziesz mógł ulepszać wszystkie statystyki swojej postaci, wszystkie swoje umiejętności, wszystkie swoje obiekty, wszystkie swoje wieżyczki, wszystkie swoje drony i tak dalej, ale chodzi o to, aby zmusić cię do poznania sposobu obrony w odpowiednim czasie, w odpowiednim momencie, o czym mówiłem wcześniej."

"Nie chodzi tylko o to, by stać się super potężnym poprzez ulepszanie tego wszystkiego, a ponieważ masz wiele opcji, będzie to super łatwe, ponieważ możesz ulepszać wszystko w tym samym czasie i to wszystko, nie, nie, będziesz musiał dostosować się do swojego środowiska, będziesz musiał dostosować się do swojego poziomu i, cóż, będziesz musiał myśleć i, cóż, używać lepszej taktyki, aby po prostu bronić swojej bazy.
I nie wiem, ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że było to naprawdę zaskakujące i naprawdę satysfakcjonujące doświadczenie, mimo że było stresujące, muszę to powiedzieć, i jak już powiedziałem, ponownie, jeśli obejrzysz transmisję na żywo, zdasz sobie sprawę, że byłem naprawdę zestresowany, ale śmiałem się, bo to dobry stres, bo to tak, jak powiedziałem, o mój Boże, dlaczego ta wieżyczka była wyłączona, nie zdawałem sobie sprawy, teraz wchodzą z miejsca, którego się nie spodziewałem, teraz musiałem ich bronić, teraz zginąłem, teraz musiałem teleportować się do mojej bazy, możesz robić wiele rzeczy i to jest najzabawniejsza część. I nie wiem, właśnie z tego powodu powiedziałbym, że jeśli lubisz tytuły o obronie bazy, ale lubisz też super szybkie, dynamiczne, szalone i wymagające gry, ta gra jest właśnie dla ciebie, dobrze?
Chodzi o bycie szybkim, szybkie myślenie i wykorzystywanie wszystkiego, co możesz, aby obronić swoją bazę, co jest najważniejsze. I nie wiem, po prostu kontynuuj kampanię, rób postępy, poznawaj lepiej całą historię ze swojego otoczenia, postaci itp. i po prostu ciesz się doświadczeniem, i to by było na tyle."

"Tak więc, ogólnie rzecz biorąc, jak już powiedziałem, naprawdę dobre doświadczenie, naprawdę zaskakujące pozytywne doświadczenie, mimo że jest wymagające i stresujące, i gra, która, jeśli lubisz strzelanki oparte na obronie akcji, bardzo ci się spodoba, dobrze?
Wciąż nie znamy daty premiery tej gry, dobrze? Cóż, zespół deweloperów właśnie powiedział mi, że planują wydać ją w pierwszym kwartale 2024 roku, ale nie mamy jeszcze nic jasnego, ok?
Jak już wspomniałem, możesz obejrzeć naszą powtórkę na żywo, na wypadek gdybyś chciał dowiedzieć się więcej o grze, o wrażeniach, o rozgrywce itp. i po prostu dobrze się bawić, oglądając mnie bardzo zestresowanego, ale dużo się śmiejącego, i to by było na tyle."

"Jak już powiedziałem, gra opracowana i opublikowana przez Big Moxie Games, naprawdę wymagająca, ale zabawna gra, w której możesz dostosować rozgrywkę tak, jak chcesz, ponieważ możesz wybierać spośród wielu różnych obiektów, umiejętności, postaci, celów itp.
Możesz dostosować wszystko tak, jak chcesz, możesz grać ze znajomymi lub samemu, więc możesz grać tak, jak chcesz i kiedy chcesz. Ogólnie naprawdę fajna gra. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Ciesz się nią, bądź na bieżąco, czekaj na nią, ponieważ jeśli lubisz ten gatunek, pokochasz ten tytuł, będziesz się dobrze bawić, będziesz zestresowany i być może poprosisz o pomoc swoich znajomych na wypadek, gdybyś chciał kontynuować kampanię, ponieważ jestem pewien, że będzie to wyzwanie, ale pokochasz to, obiecuję. Nie jestem fanem tego gatunku, w rzeczywistości, jak już mówiłem kilka razy w tym filmie, bardzo lubię to doświadczenie i naprawdę się śmieję i naprawdę dobrze się bawię, więc wyobraź sobie, że jesteś fanem tego gatunku."

"Tak więc, masz to. Przypominam wam, że jest to gra akcji oparta na strzelance, która zostanie podobno wydana na samym początku 2024 roku, mniej więcej w pierwszym kwartale 2024 roku, mniej więcej, nie mamy żadnej oficjalnej daty premiery, a opracowana i wydana przez Big Moxie Games.
Wydaje mi się, że gra miała być dostępna na PC, PlayStation i Xboksa, i wydaje mi się, jeśli się nie mylę, że miała mieć jakiś cross-play, więc masz to.
Bądźcie czujni, zwracajcie na to uwagę i, no cóż, po prostu, nie wiem, bawcie się dobrze, próbując bronić ludzkości i próbując bronić własnej bazy. Nie wiem, ta gra jest naprawdę obiecująca, więc bądźcie czujni, dodajcie ją do swojej listy życzeń i, cóż, możecie ponownie obejrzeć naszą transmisję na żywo."

"Dziękuję wam bardzo za przybycie, mam nadzieję, że podobało wam się moje własne wideo z wrażeniami, mimo że było to bardziej wideo z opisem, ale ponieważ macie naszą własną odpowiedź na livestream itp., którą powtórzyłem wiele razy w tym filmie, bardzo za to przepraszam, nie było to moim zamiarem, ale nie macie lepszego przykładu niż ten, dobrze?
Tak więc, sprawdźcie, wypróbujcie sami, jeśli macie szansę, jeśli wydadzą demo lub cokolwiek innego, i na pewno bawcie się dobrze. Do zobaczenia w następnym filmie Game Reactor Gamescom Impressions, bawcie się dobrze, uważajcie na siebie i do zobaczenia wkrótce. Żegnajcie!"

Gamescom

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej