Polski
Gamereactor
Videos
Saints Row
HQ

Studio deweloperów GRTV News - Saints Row jest zamykane

Volition jest zamykany przez Embracer Group ze skutkiem natychmiastowym.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy w kolejnym odcinku GRTV News. Dzisiaj zajmiemy się zakończymy tydzień, rozmawiając o czymś, czego naprawdę się nie spodziewałem.
i jest to zamknięcie dość dużego i długo działającego dewelopera którym jest Volition. Teraz Volition ostatnio dało nam reboot Saints Row, the który wyszedł, nie radził sobie szczególnie dobrze, był w pewnym sensie wadliwy z wieloma różnymi błędami i doprowadziło to do tego, że Volition złożyło wiele obietnic dotyczących, wiesz, będziemy przywrócimy grę do stanu, który pierwotnie obiecywaliśmy, gdy rozpoczynaliśmy prace nad nią. Dla czego jest to warte, wydali tonę różnych łatek i aktualizacji, zrzutów zawartości i tak dalej."

"aby wzmocnić tę grę. Ale wygląda na to, że firma macierzysta, która jest właścicielem Volition, Embracer, nie jest tym szczególnie zmartwiona, ponieważ zdecydowała się zamknąć tę grę.
dewelopera, co oznacza, że Volition przestanie istnieć. W związku z tym przejdźmy do wiadomości.
Studio deweloperskie Saints Row zostaje zamknięte. Volition było niegdyś jedną z wielu firm na świecie."

"na krawędzi zagłady, gdy THQ Nordic ogłosiło upadłość w 2012 roku, ale Koch Media, obecnie znane jako PlayOn, uratowało ich. Deweloperzy ponownie połączyli siły z serią Saints Row kiedy Embracer Group przejęło Koch pięć lat później. Zaowocowało to zeszłoroczną grą Saints Row restart. Szwedzka firma macierzysta ponownie nie spełniła oczekiwań. Dodaj do tego Embracer potwierdził, że zamierza zamknąć wiele studiów po zawarciu umowy z Arabią Saudyjską."

"Saudyjskim Funduszem Inwestycji Publicznych i było to tylko kwestią czasu przed dzisiejszym ogłoszeniem.
Deweloperzy z Volition potwierdzili, że studio zostaje zamknięte przez Embracer Group ze skutkiem natychmiastowym. Oznacza to, że studio skończyło 30 lat i ponad 200 lat.
Deweloperzy muszą jutro zacząć szukać pracy, więc życzę wam wszystkim powodzenia. Zobaczymy, czy w przynajmniej zachęci więcej osób do wykupienia Saints Row w ramach wrześniowego PlayStation Plus Essential."

"Games, a tym samym pokazać Embracer Group, czy nadal istnieje zainteresowanie franczyzą.
To dość nietypowe, że Embracer najprawdopodobniej zawarł umowę z Sony i PlayStation aby wprowadzić Saints Row do tej usługi, a następnie tuż przed faktycznym uruchomieniem gry na niej jako część miesięcznej oferty, zamknęli dewelopera stojącego za grą."

"Ze skutkiem natychmiastowym. Nie, nie ma mowy o tym, że zamierzamy zamknąć Volition do końca roku. Już go nie ma. Volition zniknęło. Została zamknięta. Więc tak, dużo aby sobie z tym poradzić, wiesz, że branża gier jest czasami dość gardłowym miejscem i cóż, to tylko kolejny tego przykład. Wiesz, Volition nie było szczególnie wyjątkowa ze swoimi produktami na przestrzeni lat i tak, najnowszy Saints Row to najnowszy przykład tego, ale wiesz, że nadal jest to naprawdę denerwujące, gdy widzisz tak wielu deweloperów i tak wielu osób bez pracy i cóż, tak, konieczność znalezienia nowej pracy teraz, gdy Embracer zdecydował się nie iść dalej z tym deweloperem, ale wiesz, znowu Embracer zrobił powiedzieć, że zamierzają zamknąć studia po tym, jak umowa upadła, więc Volition było pierwszym, który ugryzł się w kule i bez wątpienia będzie więcej zamknięć deweloperów w najbliższej przyszłości."

"w nadchodzących latach, więc spodziewaj się kolejnych wiadomości takich jak ta.
i bez wątpienia będą dość trudne do zniesienia, ale tak, to cały czas, jaki mamy w dzisiejszym odcinku GRTV News. Wrócimy w poniedziałek na kolejny odcinek, ponieważ zamierzamy w weekend, więc mam nadzieję, że miło spędzicie resztę piątku. Ciesz się weekendem i w przeciwnym razie zobaczymy się na następnym. Uważajcie na siebie."

Wiadomości GRTV

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej