Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Disney+: Co obejrzeć w sierpniu 2023 r.

Przyglądamy się największym filmom i programom telewizyjnym, które trafią do streamera w ciągu miesiąca.

Audio transcriptions

"Disney Plus jest cieniem usługi streamingowej, którą kiedyś był, ponieważ obecnie nie wydaje o połowę mniej oryginalnych treści niż kiedyś. Biorąc to pod uwagę, w sierpniu pojawiło się kilka bardzo ekscytujących dodatków, więc zobaczmy, co Disney Plus zaoferuje swoim subskrybentom, zebraliśmy i zebraliśmy najbardziej interesujące dodatki, abyś wiedział, co oglądać i kiedy obejrzeć. Oparliśmy nasze wybory na edycjach brytyjskich, więc upewnij się, że sprawdzisz lokalnie dokładnych dat i list."

"Niezwykle popularny serial komediowo-dramatyczny z udziałem Steve'a Martina, Martina Shorta i Seleny Gomez powraca w tym miesiącu z trzecim sezonem. Z odcinkami debiutującymi co tydzień, sezon rozpoczyna się od premiery podwójnego rachunku, w którym trio bez wątpienia będzie szukać rozwiązać wszelkiego rodzaju nietypowe sprawy morderstw."

"Najnowszy serial telewizyjny Star Wars na żywo będzie kręcił się wokół byłego rycerza Jedi i padawance Anakina Skywalkera. W roli Ahsoki zobaczymy Rosario Dawson, która wcieli się w Wojowniczkę Jedi która podróżuje po galaktyce, pomagając potrzebującym i starając się powstrzymać rosnące w siłę zło.
zagrożeniu, które zamierza wypełnić lukę po upadłym Imperium."

"Słynny brytyjski survivalista powraca i jest gotowy, by stawić czoła najbardziej wrogim środowiskom na Ziemi.
Running Wild with Bear Grylls, The Challenge pokazuje, jak Bear uczy różnych znanych gości umiejętności i technik, których będą potrzebować, jeśli chcą przetrwać w stresujących sytuacjach.
Najnowszy film Marvel Cinematic Universe pojawi się w Disney Plus, aby rozpocząć miesiąc wyłączone. Strażnicy Galaktyki Vol. 3 zamyka łuk tej ery Strażników i w którym gang superbohaterów pokonuje emocjonalne wyzwania i stawia czoła nowemu, pokręconemu przeciwnikowi w dążeniu do uratowania i ochrony najbardziej potrzebujących ludzi w całej galaktyce."

"Kontynuacja głupkowatej komedii Vacation Friends rozgrywa się kilka miesięcy po oryginale i widzi świeżo poślubionych Marcusa i Emily zapraszających kumpli Rona i Kylę na opłaconą wycieczkę.
wycieczkę do luksusowego karaibskiego kurortu. Nie trzeba dodawać, że spodziewaj się mnóstwa śmiechu z tej komedii kontynuacja."

"Znacie tę historię i pewnie widzieliście ten film już kilka razy, ale nigdy w takim wydaniu.
jakości. Ta odrestaurowana wersja Kopciuszka w rozdzielczości 4K serwuje Ci bajkę z uderzającą oryginalną, ale zremasterowaną oprawą wizualną, która ma na celu odzyskanie magii opowieść od nowa."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej