Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Games To Look For - August 2023

Przyjrzymy się największym grom, które zadebiutują w sierpniu.

Audio transcriptions

"Po niesamowicie pracowitej pierwszej połowie roku, lipiec okazał się znacznie bardziej stabilny.
miesiącem. Sierpień zapowiada się jako powrót do chaosu, ponieważ w letnim miesiącu możemy spodziewać się całego mnóstwa obiecujących gier, czy to tytułów niezależnych, czy długo oczekiwanych projekty AAA. Zobacz, co sierpień przygotował dla graczy na całym świecie, zanurz się w najnowszym odcinku Games to Look For."

"Fani Dungeons and Dragons na całym świecie z niecierpliwością czekali na dzień, w którym Larian Studios Baldur's Gate 3 zostanie wydany. Na szczęście fani nie będą musieli czekać dłużej, ponieważ deweloper zdecydował, że gra na PC jest tak gotowa do premiery, że nadejdzie wcześniej niż oczekiwano i wystartuje w sierpniu zamiast we wrześniu, co oznacza, że wkrótce będziesz mógł rozpocząć swoją podróż, w której twoje wybory kształtują świat."

"oraz ludzi i stworzenia, które w nim żyją.
Czy kiedykolwiek myślałeś, że gry wrestlingowe mają za mało elementów fantasy RPG?
Jeśli tak, to WrestleQuest od MegaCat Studios będzie grą dla Ciebie. Połączenie klasycznej walki RPG z ruchami zapaśniczymi, a wszystko to w świecie, w którym profesjonalny wrestling zderza się z RPG."

"fantasy, ten rozpikselowany tytuł będzie chciał zaoferować grę wrestlingową niepodobną do niczego innego.
Choć może wyglądać podobnie do Forspoken, Atlas Fallen od Deck 13 to zupełnie inna gra.
Osadzona w piaszczystym świecie fantasy, w którym bogowie niegdyś chodzili wśród ludzi, to RPG akcji, w którym gracze muszą stawić czoła starożytnym bóstwom rządzącym światem, a wszystko to przy użyciu potężnej rękawicy, która może zmieniać kształt we wszelkiego rodzaju śmiercionośną broń."

"Świat oferuje mnóstwo tajemnic do odkrycia i niebezpiecznych potworów do upolowania, Atlas Fallen to gra dla fanów fantasy.
Nadprzyrodzone i rzeczywistość zderzają się w nadchodzącym tytule Summerfall Studios, Stray Gods, musical fabularny. W tej ciężkiej narracyjnie grze przygodowej, gracze wcielają się w Grace, kobietę, która została obdarzona mocą śpiewu przez ostatnią Muzę, i używając tej mocy, musi udowodnić swoją niewinność w sprawie śmierci Muzy."

"zanim mitologiczna grupa znana jako Chorus dokona na niej egzekucji.
Z obsadą głosową, w tym takimi postaciami jak Laura Bailey jako Grace i Troy Baker, Felicia Day, Rahul Kohli, Ashley Johnson i nie tylko, nie będziesz chciał tego przegapić.
Nowy sezon NFL oznacza nowego Maddena i właśnie to otrzymujemy w Madden NFL 24."

"W tegorocznej grze gwiazdą okładki będzie Josh Allen z Buffalo Bills, a także przyniesie szereg mile widzianych ulepszeń, w tym nowe EA Sports Sapien dla bardziej realistycznych modeli, wyczucie pola dla lepszej kontroli w grze.
systemów rozgrywki, a także cross-play, dzięki któremu gracze PC, PS5 i Xbox Series mogą łączyć się w drużyny."

"lub walczyć ze sobą.
Gra oparta na filmie opartym na prawdziwych wydarzeniach jest już prawie dostępna. Teksańska masakra piłą łańcuchową to asymetryczny horror, który stara się uchwycić grozę kultowego horroru z 1974 roku. The Gracze będą mogli wcielić się w rolę jednego z członków brutalnej rodziny rzezimieszków, by polować na powstrzymać ofiary przed ucieczką, albo w rolę ofiary, której celem będzie współpraca w celu znalezienia sposób na ucieczkę z uścisku przerażającej rodziny. Nie trzeba dodawać, że fani Dead by Daylight powinni czuć się komfortowo."

"jak w domu.
Ta narracyjna przygoda rozgrywająca się na Marsie ma na celu wywołanie niepokoju, klaustrofobiczne uczucie, które thrillery sci-fi ukuły przez lata. Fort Solace prosi graczy o rozwikłać tajemnicę tego, co dzieje się na Czerwonej Planecie, i robi to przez całą historię obejmującą cztery unikalne rozdziały. Z Rogerem Clarkiem z Red Dead Redemption 2 i Troyem Bakerem z The Last of Us w rolach głównych, ta gra przygodowa sprawi, że twoje włosy staną dęba od początku do końca."

"Choć gra miała zadebiutować w lipcu, opóźnienie w ostatniej chwili sprawiło, że Ascendant Studios i Mortals of Avium na sierpień, aby deweloperzy mogli wreszcie rozpocząć pracę nad grą.
Gra miała zostać wydana w lipcu, ale opóźnienie w ostatniej chwili sprawiło, że Ascendant Studios i Mortals of Avium na sierpień, aby deweloperzy mogli w końcu rozpocząć pracę nad grą."

"Choć gra miała zadebiutować w lipcu, opóźnienie Last Minute zepchnęło Ascendant Studios i Mortals na sierpień.
of Avium na sierpień, a wszystko po to, by deweloperzy mieli trochę więcej czasu na wyeliminowanie błędów i poprawić wydajność. Prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany tytuł tego miesiąca, ta magiczna gra FPS widzi gracze wcielają się w Jacka, nieśmiertelnego, który ma za zadanie odeprzeć armie, które na niego napadły."

"tyrana Sandraka, w nadziei na ocalenie mistycznego świata Avium przed zniszczeniem.
Zamienię cię w broń przeciwko Rashaanowi.
Urodzony na ramionach trzech potężnych posągów, Rozbrzmiewające bicie wielkiego serca można było usłyszeć emanujące z chmur."

"Cud miał właśnie wydać na świat dziecko.
Po wydarzeniach z dodatku Wounds of Eventide do gry Blasphemous, Blasphemous 2 będzie kontynuował wątki z gry Blasphemous.
podróż Pokutnika, który będzie kontynuował eksplorację wstrząsającego świata pełnego tajemnic.
i sekretów. Ten sequel będzie oferował ulepszoną walkę i bitwy z bossami, a także więcej konfigurowalny styl rozgrywki, a wszystko to w nowym świecie wypełnionym nowymi postaciami niezależnymi."

"i zadaniami do wykonania. To niekończące się oczekiwanie było moją równowagą.
Aktywacja urządzenia kontrolującego korale mózgowe.
From Software nigdy się nie zatrzymuje. Wydaje się, że zawsze możemy polegać na uznanych Japończykach dewelopera, który co roku wypuszcza nowy tytuł AAA, a w 2023 roku jest to Armored Corps 6 Fires of Rubicon, powrotu do serii, która od dawna była uśpiona. Ta kontynuacja umieści graczy w wysoce konfigurowalnych mechach, a następnie wypuści ich w świat, aby zmierzyli się z ogromnym i przytłaczającym przeciwnikiem, oferując wymagające doświadczenie, jakiego się spodziewaliśmy od studia. Zobaczmy, jak daleko mogą polecieć na pożyczonych skrzydłach."

"A więc podczas gdy ostatecznie zadebiutuje na konsolach PlayStation i Xbox, Sea of Stars od Sabotage Studios pojawi się najpierw na PC i Switchu. Oferując bogatą fabułę przygodę, która zabierze graczy w porywającą podróż przez świat fantasy, ta pikselowa gra otwiera drzwi do eksploracji, turowej walki, a nawet całej masy dodatkowych atrakcji."

"aktywności, które wypełnią Twój czas, takich jak łowienie ryb, gotowanie, żeglowanie i nie tylko.
Sierpień jest naprawdę przepełniony grami przygodowymi z narracją, więc słuszne jest, aby Tytuł wydany przez Quantic Dream również dołącza do tego grona. Under the Waves od Parallel Studios to gra, która obraca się wokół profesjonalnego nurka Stana, który stara się przezwyciężyć zmieniającą życie stratę."

"żyjąc głęboko w oceanie w techno-futurystycznej łodzi podwodnej na Morzu Północnym. Eksploracja emocje związane ze smutkiem i stratą oraz łącząc je z uderzającymi podwodnymi widokami, Under the Waves zadaje pytanie, czy Stan kiedykolwiek powróci na ląd.
Jesteś tam?
Więc Miesiąc gier przygodowych z narracją zamyka Goodbye Volcano High od KOOP."

"Ta filmowa opowieść obraca się wokół grupy antropomorficznych stworzeń, które muszą stawić czoła wyzwaniem, jakim jest pogodzenie się z ukończeniem szkoły średniej i pójściem dalej ze swoim życiem. To Historia polega na zbliżaniu się do końca pewnej ery, a ta gra stara się zbadać tę koncepcję za pomocą piosenki i emocjonalnie trzymające w napięciu dialogi i występy."

"I to by było na tyle! Kolejny miesiąc w książkach? Zobacz, co czeka Cię w ekscytującym wrześniu dla graczy, koniecznie wróć pod koniec sierpnia na kolejny odcinek Games to Look For."

Zapowiedzi

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej