Polski
Gamereactor
Videos
Peridot
HQ

Peridot ma dopiero dwa miesiące, ale jest już wiele do nauczenia się od symulatora AI / AR Niantic

Reżyser produkcji Ziah Fogel (wraz z Ami the Dot) przeprowadza nas przez wszystkie rozwinięte funkcje, które wprowadzają w tym gatunku, z własnym "współczesnym podejściem do Tamagotchi", w tym świadomością przestrzeni 3D i obiektów, różnymi zachowaniami i nie tylko.

Audio transcriptions

"Jesteśmy w przestrzeni Niantic na Summer Game Fest Play Days i jesteśmy tutaj towarzyszą nam Ziah i Ami, które zdradzą nam nieco więcej.
o ewolucji zwierzęcej sztucznej inteligencji i grach dla zwierząt opartych na AR, które znacie w kilka lat temu wszyscy myśleliśmy, że to będzie coś, ale nigdy tego nie zrobili."

"ale teraz mówisz mi niesamowite rzeczy, które możesz zrobić ze swoim zwierzakiem i jak rozpoznaje środowisko. Dziękuję Ci bardzo za dołączenie do nas. Co możesz nam powiedzieć o Peridot i jego dotychczasowym miesiącu życia?
Tak, Peridot to pierwsza gra symulacyjna AR dla zwierząt domowych. Możesz myśleć o niej w rodzaju jak współczesne podejście do Tamagotchi i każdego dnia jesteś faktycznie pielęgnujesz te urocze małe stworzenia zwane Peridots lub kropkami dla i możesz spędzać z nimi czas tak, jak ze swoimi zwierzakami."

"z tą różnicą, że są cyfrowe i mogą być z Tobą w dowolnym miejscu na świecie.
Możesz je głaskać, karmić, bawić się z nimi, bawić się w aportowanie, uczyć je sztuczek i ostatecznie twoim celem jako opiekuna jest wychowanie ich od niemowlęcia do nastolatka i dorosłego człowieka.
dorosłego poprzez pielęgnowanie ich. Okej i jak już mówiłem, w tamtych czasach gry AR były jak tylko wykrywanie powierzchni, prostych rzeczy, ale teraz ten mały zwierzak jest naprawdę inteligentny i naprawdę rozumie o wiele więcej rzeczy, o wiele więcej przestrzeni, a nawet trawę i co możesz z nimi zrobić? Tak, więc używając tego zaawansowanej technologii zasilanej przez platformę Lightship ARDK Niantics te Peridoty są w stanie zrozumieć rzeczywiste środowisko wokół nich, dzięki czemu rozumieją, gdzie są przestrzenie, w których mogą wędrować, mogą chodzić za obiektami, mogą upewnić się, że są, mogą upewnić się, że są w stanie chodzić za czymś i być przez to zasłoniętym. Rozumieją również elementy świata rzeczywistego więc rozumieją trawę, wodę, piasek, brud, rozumieją nawet ludzi i psy, TV ekrany, będą wąchać kwiaty, gdy zobaczą kwiat, więc naprawdę potrafią stać się częścią twojego rzeczywistego środowiska. Czują się tak prawdziwie, że jakby tam były. I rozumieją też twoją kanapę? Rozumieją, rozumieją twoją kanapę, tak, są w stanie się położyć, wskoczą na nią."

"kanapę, zwiną się w kłębek i będą super słodkie, a potem pójdą wziąć trochę drzemkę. Nie zostawiają sierści, więc jest to całkiem wygodne dla alergików.
ludzi takich jak ja. Dokładnie, dokładnie, tak, nie zostawiają włosów, nie zostawiają bałaganu, a także w przeciwieństwie do twojego rodzaju Tamagotchi, nie umierają."

"Dobra, więc dla osób zainteresowanych graniem w Peridot, jak wygląda gra?
model, aplikacja, jak zdobywasz własnego zwierzaka i jak to działa?
wszystko się zaczyna? Tak, więc możesz pobrać Peridot teraz ze sklepów z aplikacjami i swoim pierwszy zwierzak jest wybierany z trzech jajek i wykluwasz swojego pierwszego Peridota."

"i staje się on twoim pierwszym małym dzieckiem. Twoim zadaniem jest upewnić się, że pielęgnujesz tego zwierzaka, aby mógł stać się nastolatkiem, a następnie dorosłym.
W tym czasie możesz się z nim bawić, aportować, uczyć go nowych rzeczy.
sztuczek. Moją ulubioną sztuczką jest potrząsanie tyłkiem, które jest super słodkie, ale te stworzenia są tak naprawdę częścią twojego świata i będą z tobą eksplorować."

"Teraz dla graczy, którzy naprawdę zagłębią się w grę i chcą ją kontynuować, mogą zrobić to poprzez wykluwanie nowych pokoleń tych Peridotów, ponieważ każdy Peridot jest w stu procentach unikalny. Wszystkie mają unikalny kod DNA i istnieją tyle różnych rodzajów perydotów na świecie, ile jest gwiazd na niebie."

"wszechświecie. Tak więc częścią strategii gry jest próba znalezienia tych interesujące cechy na świecie i robisz to, znajdując innych posiadaczy, którzy wtedy możesz powiedzieć, hej, twój Peridot jest naprawdę uroczy i naprawdę fajny i może nasz Peridot powinien wykluć nowe pokolenie, aby zobaczyć, co to nowe dziecko i następne unikalne pokolenie Peridot. Więc czy jest jakiś rodzaj chodzenia funkcja zintegrowana z grą, czy tylko AI i AR, jak właśnie wspomnieliśmy lub będąc Niantic również, jak właśnie powiedziałeś, być może chodzisz i ty otrzymujesz alert lub powiadomienie, że ktoś głaszcze swojego Peridota dookoła. Tak, to prawda, więc wiesz, że staramy się upewnić, że ludzie są odkrywali cały czas, odkrywali nowe miejsca i oczywiście chodzili i ćwiczenia. Więc twój Peridot będzie miał różne pragnienia, które chce zrealizować."

"spełnić, a twoim zadaniem jako opiekuna jest pomóc mu spełnić te pragnienia. Więc mogą to być rzeczy takie jak wiesz, że chce mieć trochę jedzenia, ale może również, że chce iść na spacer lub że chce odwiedzić konkretną osobę.
punkt zainteresowania lub to, co nazywamy siedliskami w grze. Teraz siedliska to gdzie przesiadują dorosłe Peridoty. Więc kiedy już wiesz, że są tam dorosłe osobniki, to w pewnym sensie kręcą się wokół tych miejsc i tam możesz poznać nowe Peridoty, spotkać opiekunów i potencjalnie wykluć nowe pokolenia. Więc tak bardzo ważne dla twoich Peridotów, aby tam wyjść i ćwiczyć, a one naprawdę rodzaj ciągnięcia cię za sobą. W rzeczywistości czasami wiesz, że kiedy zobaczą ekran, będą nie wiem, może czas wyjść na zewnątrz na spacer, za dużo ekranu czasu. Okej, a gry Niantic, które mamy wokół Monster Hunter, Pokemon, Pikmin to oparte na grach wideo lub innego rodzaju franczyzach. A co z Peridot? Nie nie wiem, czy to wasza własna kreacja, czy bazuje na jakiejś innej franczyzie."

"franczyzie, o której nie wiedziałem. Tak, Peridot to nasze własne IP. To oryginalne IP i zostało opracowane we własnym zakresie w oparciu o naszą miłość do tych uroczych małych stworzeń. Zostały zaprojektowane we własnym zakresie i naprawdę jako sposób na wyciągnięcie ludzi na zewnątrz, ćwiczenie i odkrywanie, ale także pokazując całą niesamowitą technologię, którą możemy wykorzystać, aby zwierzęta domowe czuły się częścią twojego prawdziwego świata. A jaki jest twój model biznesowy?
używacie do przekształcenia Peridot w biznes, ponieważ oczywiście jest to darmowa aplikacja do pobrania i możesz zacząć tak, jak właśnie wyjaśniłeś grać ze swoim zwierzakiem, ale jaki jest model biznesowy? Tak, to jest Racja, więc jest to gra free-to-play, którą możesz pobrać i zacząć grać."

"Sposób, w jaki zarabiamy w grze, to pętla wykluwania jest czymś, co my uważamy za funkcję premium w grze, dzięki czemu możesz mieć jeden Peridot i bawić się nimi ile chcesz, ale kiedy chcesz wykluć nowe pokolenia i pomóż zdywersyfikować tę część pętli, w której jest monetyzacja, ale istnieje również wiele możliwości dla ludzi, którzy kupują rzeczy do pomóc ich Peridot rosnąć szybciej lub słodkie kosmetyki lub rzeczy do ubierania twojego Peridot w tego rodzaju rzeczy. W porządku i wreszcie, jak powiedzieliśmy gra ma zaledwie miesiąc, więc jakie są opinie na jej temat?
społeczność na nią reaguje, czy jest coś, co chcieliby, abyś zrobił?
wprowadzić w przyszłości? Tak, nie, minął miesiąc i jak dotąd opinie, które otrzymaliśmy, są takie, że stworzenia są super super słodkie Rozszerzona rzeczywistość jest bardzo dobra i naprawdę fajnie było zobaczyć nasze społeczność opiekunów zaczyna się formować i rozwijają te społeczności i starają się szczególnie, jak wykluć i uzyskać nowe pokolenia kropek, niektóre z informacje zwrotne, które otrzymujemy, są takie, że ludzie chcą mieć więcej rzeczy do zrobienia z ich kropkami, chcą być w stanie pielęgnować i mieć więcej rzeczy do zrobienia."

"zrobić, więc nad tym pracujemy w następnej kolejności, staram się odpowiedzieć na te opinie Tak. W porządku, a czy jest to zbyt wymagające pod względem sprzętu mobilnego?
urządzenie, którego potrzebujesz, aby technologia AR działała dobrze? Tak, więc jest to wysokiej klasy urządzenie do grania ze względu na zaawansowaną rzeczywistość rozszerzoną, na której działa iPhone 8 i nowsze oraz niektóre całkiem wysokie i całkiem high-endowe urządzenia Urządzenia z Androidem również, ale staramy się upewnić, że jest to grywalne dla tak samo wielu ludzi, jak tylko możemy, więc zawsze pracujemy nad optymalizacją tych wszystkich funkcje, ale tak, to jest coś, z czego zdecydowanie korzystamy ze wszystkich soku, który ma twoje urządzenie. Fantastycznie, teraz wiesz, jak zacząć pieścić własną kropkę, dziękuję bardzo za poświęcony czas."

Summer Events

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej