Polski
Gamereactor
wiadomości
Velma (HBO Max) [Episod 1-2]

Velma jest obecnie najgorzej ocenianym serialem animowanym w historii IMDB

Biorąc pod uwagę, że rozmowa wokół serialu nie była pozytywna, nie możemy powiedzieć, że jesteśmy zszokowani.

HQ

O nowym serialu HBO Max Velma mówi się ostatnio w mieście, a kontrowersje wokół współczesnej interpretacji Scooby-Doo nadal budzą silne uczucia ze wszystkich obozów. To powiedziawszy, wydaje się, że wiele osób nie jest pod wrażeniem dorosłej interpretacji klasycznej i ukochanej kreskówki Mindy Kaling.

Jest to coś, co wyraźnie znajduje odzwierciedlenie w ocenach na IMDB , gdzie Velma właśnie stała się najgorzej ocenianym serialem animowanym wszechczasów z oceną 1,3 na 10. Nie wygląda też dużo ładniej na Rotten Tomatoes , gdzie jego wynik oglądalności wynosi obecnie 6%. Forbes opisał sytuację w ten sposób:

"... rzadka kombinacja anty-przebudzonych bombowców recenzenckich, lewicujących widzów, którzy uważają, że serial jest po prostu zły, i entuzjastów Scooby Doo zdenerwowanych zmianami wprowadzonymi w IP sprawiła, że Velma jest jednym z najgorzej ocenianych seriali, jakie widziałem w historii HBO.

Ale pomimo całej krytyki, wydaje się, że drugi sezon jest w drodze i nie można zaprzeczyć, że Velma, dzięki kontrowersji, również cieszy się bezprecedensową ilością rozgłosu z tego powodu.

Co sądzisz o aplikacji Velma?

Velma (HBO Max) [Episod 1-2]

Powiązane teksty

Plotka: Velma dostanie drugi sezon

Plotka: Velma dostanie drugi sezon

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Praktycznie niemożliwe było uniknięcie kontrowersji wokół Mindy Kaling i jej serialu dla dorosłych Velma. Wściekli fani dali jasno do zrozumienia, że uważają...Wczytywanie następnej zawartości