Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Two Point Campus

Two Point Campus - zwiastun zajęć z archeologii

HQ

Czy chciałeś kiedyś odkryć starożytne ruiny, wykopać artefakty, które zaginęły tysiące lat temu lub znaleźć pozostałości po starożytnych cywilizacjach? W Two Point Campus możesz obudzić w sobie wewnętrznego poszukiwacza skarbów i zapisać swoich studentów na kurs archeologii, w ramach którego będą mogli kopać, szukać i odkrywać drogę do fortuny i chwały.

Zobacz w tym pierwszym krótkim filmiku z serii ujawniającej kursy w Two Point Campus, jak wyglądają zajęcia z archeologii, na których uczniowie podejmują się różnych wyzwań w poszukiwaniu artefaktów. Twoi studenci mogą używać narzędzi takich jak łopaty, szczotki i wykrywacze metalu, aby odkryć przedmioty, które są rozrzucone po kilku miejscach wykopalisk. Upewnij się, że dobrze wyszkoliłeś swoich studentów i pracowników, ponieważ im więcej wiedzą, tym mają większe szanse na okrycie czegoś niezwykłego.

HQ

Two Point Campus to uroczy symulator zarządzania, w którym będziesz mógł stworzyć uniwersytet swoich marzeń, zarządzać nim i kształtować życie swoich studentów. Two Point Campus pojawi się na PC i konsolach 17 maja 2022 roku.

Powiązane teksty

0
Kampus dwupunktowyScore

Kampus dwupunktowy

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wróciliśmy do Two Point County, aby zbudować uniwersytety naszych marzeń w najnowszym tytule symulacyjnym Two Points Studios.Wczytywanie następnej zawartości