Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Two Point Campus

Two Point Campus w planie wydawniczym firmy Cenega

Zobacz, co zawiera Edycja Rekrutacyjna i kiedy będziesz mógł zbudować swój własny kampus.

HQ

Cenega ogłosiła datę premiery gry Two Point Campus. Tytuł ukaże się 17 maja 2022 roku na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch w polskiej wersji językowej (napisy).

HQ

W Two Point Campus będziesz mógł zbudować uniwersytet swoich marzeń oraz podarować studentom niezwykłe przygody, niezapomniane relacje, ciekawe zajęcia pozalekcyjne i oczywiście... kształcenie na najwyższym poziomie. Szczęśliwi studenci i dobre oceny doprowadzą do wzrostu prestiżu Uczelni, co oznacza, że będziesz mógł zapisać więcej uczniów i zupełnie przypadkowo zarobić więcej pieniędzy...

Zamiast typowych zajęć akademickich, studenci w Two Point County korzystają z wielu dziwnych i wspaniałych kursów, takich jak Gastronomia, gdzie nauczą się jak zrobić ponadgabarytowe przysmaki kulinarne. Bardziej technologicznie nastawieni uczniowie mogą wziąć udział w zajęciach z robotyki, gdzie wraz z nauczycielami mogą budować gigantyczne roboty. Każdy uczeń ma swoje unikalne cechy charakteru, więc musisz zadbać o zaspokojenie wszystkich potrzeb, aby studenci zdobyli dobre wykształcenie i przynosili dumę Twojej uczelni.

Podobnie jak Two Point Hospital, Two Point Campus jest czarującym, przystępnym i złożonym symulatorem zarządzania, ale tym razem będziesz mógł zbudować od podstaw kampus uniwersytecki. Projektuj stylowe akademiki dla swoich studentów, układaj ozdobne ścieżki i lasy oraz upiększaj swój Kampus za pomocą nowych, łatwych w użyciu narzędzi, aby zbudować własne edukacyjne arcydzieło.

Two Point Campus

Kupując fizyczną kopię Two Point Campus, otrzymujesz "Edycję Rekrutacyjną", która zawiera:


  • Wyjątkowe opakowanie

  • Rozkładaną papierową mapę kampusu, nieco większą niż format A3.

  • Pakiet Two Point Bonus DLC, zawierający ekskluzywne przedmioty w grze zarówno dla Two Point Campus jak i Two Point Hospital.

  • 14-stronicowy prospekt uniwersytecki zawierający szczegóły dotyczące zajęć w grze, udogodnień, stowarzyszeń i innych rozrywek w Two Point Campus.

Powiązane teksty

0
Kampus dwupunktowyScore

Kampus dwupunktowy

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wróciliśmy do Two Point County, aby zbudować uniwersytety naszych marzeń w najnowszym tytule symulacyjnym Two Points Studios.Wczytywanie następnej zawartości