Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Two Point Campus

Two Point Campus sprzedaje milion

I niecały miesiąc po tym, jak pierwotnie zadebiutował.

HQ

Two Point Campus nie ma jeszcze nawet miesiąca, a mimo to Sega i Two Point Studios już ujawniły, że tytuł symulacji stał się milionowym sprzedawcą. Ogłoszono w komunikacie prasowym, że osiągnięcie tego wyczynu zajęło grze tylko dwa tygodnie.

"Mieliśmy duże buty do wypełnienia po sukcesie Two Point Hospital, więc szczególnie słodko jest trafić do miliona graczy jeszcze szybciej niż wcześniej" - powiedział Gary Carr, dyrektor studia w Two Point Studios. "A to dopiero początek, podobnie jak w przypadku hospitalu, będziemy stale wspierać Campus wieloma aktualizacjami jakości życia i innymi funkcjami, ponadto mamy wiele ekscytujących nowych pomysłów i planów na przyszłość Two Point Campus, którymi nie możemy się doczekać, aby podzielić się nimi ze wszystkimi graczami wkrótce! "

Należy zauważyć, że ponieważ Two Point Campus jest dostępny na PC i Xbox Game Pass, liczby graczy mogą być znacznie większe niż rzeczywiste wyniki sprzedaży.

Aby uczcić ten kamień milowy, Two Point Hospital i jego DLC trafią do sprzedaży na Steam w przyszłym tygodniu, gdzie produkty będą do 50%. Sprzedaż rozpocznie się 5 września.

Koniecznie przeczytaj naszą recenzję Two Point Campus tutaj.

Two Point Campus

Powiązane teksty

0
Kampus dwupunktowyScore

Kampus dwupunktowy

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wróciliśmy do Two Point County, aby zbudować uniwersytety naszych marzeń w najnowszym tytule symulacyjnym Two Points Studios.Wczytywanie następnej zawartości