Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

TSM posadziło na ławce jednego ze swoich graczy Counter-Strike'a

MoDo zostało usunięte z aktywnego składu.

HQ

TSM chciało powrócić na szczyt rywalizacji Counter-Strike i w tym celu na początku roku pozyskało nowy zespół, próbując dokonać tego wyczynu. Jednak jak dotąd to się jeszcze nie połączyło, a teraz TSM ogłosiło zmianę w składzie.

Mădălin-Andrei "MoDo" Mirea został odsunięty od aktywnego składu drużyny i posadzony na ławce rezerwowych. Sposób, w jaki TSM sformułował ogłoszenie o posadzeniu na ławce rezerwowych, sugeruje, że MoDo również opuści zespół w pewnym momencie, jak stwierdza organizacja: "Dziękujemy za twoje niesamowite poświęcenie MoDo. Nie przestawaj się rozwijać i doskonalić. Masz niesamowity potencjał, a my zawsze będziemy w twoim narożniku, dopingując cię".

Obecnie nie jest jasne, kogo TSM planuje sprowadzić jako następcę MoDo, ale bez wątpienia dowiemy się więcej wkrótce, ponieważ zespół będzie rywalizował w ESL Challenger League od przyszłego tygodnia.

Counter-Strike 2
Team SoloMid

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości