Polski
Gamereactor
wiadomości
Riders Republic

Trzeci sezon Riders Republic zakończy się działaniami BMX

Summer Break rozpoczął się w Republice i przyniósł nowe zabawki, przedmioty i wydarzenia.

HQ

Ubisoft oficjalnie rozpoczął trzeci sezon Riders Republic. Znany jako Summer Break, ten sezon potrwa siedem tygodni i przyniesie nowe zabawki do odblokowania, przedmioty w grze do noszenia, zajęcia do ukończenia, wydarzenie środowiskowe, a wszystko to przed wprowadzeniem na rynek sportu BMX.

W tej chwili wydarzenie Projektu Odrodzenie Republiki jest na żywo, a gracze mogą dowiedzieć się wszystkiego o tym, jaki może być ich wpływ społeczny na klimat. Zobaczymy Riders Ridge przebranych na wydarzenie i obejmie wydarzenie, które zleci graczom zbieranie nasion, aby pomóc sadzić drzewa w wylesionej części Canyonlands.

Jeśli chodzi o inne części Summer Break, nowe zabawki to rowery The Juggernaut i The Sniper, a także odbędą się różne inne wydarzenia związane z klimatem, takie jak Marsz dla Klimatu i Zielone Wydarzenia.

Oczywiście nowy sezon oznacza również nową przepustkę pełną kosmetyków i tym podobnych, ale naprawdę ekscytującą częścią tego sezonu jest to, w jaki sposób doprowadzi on do uruchomienia sportu BMX. W komunikacie prasowym powiedziano nam, że pod koniec przerwy letniej odbędzie się wydarzenie, które wyznacza początek dodatku sportowego BMX i że będzie ono dostosowane do cotygodniowych wyzwań i zajęć freestyle.

Chociaż możesz sprawdzić Summer Break w grze już dziś, koniecznie sprawdź zwiastun nowego sezonu poniżej.

HQ
Riders Republic

Powiązane teksty

0
Riders RepublicScore

Riders Republic

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Ubisoft Annecy dostarczył raj dla fanów sportów ekstremalnych w otwartym świecie, który zapewnia nieustanną zabawę.Wczytywanie następnej zawartości