Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

Tryb New Game+ w Alan Wake 2 pojawi się w poniedziałek

Wprowadza nowy poziom trudności i dodatkowe strony rękopisu i nie tylko.

HQ

Podczas gdy Remedy Entertainment nie wróciło do domu z nieuchwytną nagrodą Game of the Year na The Game Awards, fiński deweloper otrzymał wiele innych nagród. Podczas przemówienia akceptacyjnego w kategorii Best Game Direction ogłosił również, że oczekiwany tryb New Game+ dla uznanego tytułu pojawi się w przyszłym tygodniu, w poniedziałek.

Ten tryb pozwoli graczom zachować wszystkie bronie, amulety i ulepszenia postaci, które zebrali w pierwszej rozgrywce. Będziesz mógł znaleźć swój sprzęt w pierwszym dostępnym pudełku po butach w bezpiecznej przystani, z bronią już w ekwipunku. Ten tryb zaoferuje również nowe filmy i strony rękopisów do polowania, a także kilka innych "subtelnych dodatków".

Powiedziano nam również, że wraz z Nową Grą+ pojawi się nowy poziom trudności Koszmaru, który popchnie graczy jeszcze dalej z trudniejszymi wrogami i strategicznymi wymaganiami rozgrywki.

Wreszcie, wraz z tą aktualizacją zostanie wydana kolejna łatka z błędami i ulepszeniami.

Nowa Gra+, lub The Final Draft, jak nazywa ją Remedy, wystartuje 11 grudnia o 18:00 GMT / 19:00 CET.

Alan Wake 2

Powiązane teksty

0
Alan Wake 2Score

Alan Wake 2

RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.

0
Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

PUBLICYSTYKA. Przez Ben Lyons

Biorąc pod uwagę, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Baldur's Gate III, Alan Wake 2 i nie tylko prowadzą walkę, którą grę uważam za najlepszą w 2023 roku?Wczytywanie następnej zawartości