Polski
Gamereactor
wiadomości
The Division 3

To już oficjalne: Massive Entertainment buduje zespół, który poprowadzi rozwój The Division 3

Ubisoft ogłasza projekt i że Julian Gerighty został mianowany producentem wykonawczym, a tym samym nadzorcą wszystkich rzeczy The Division.

HQ

Było to oczekiwane, ale nie oficjalne. Poza nadchodzącymi grami z uniwersum Disneya Avatara i Gwiezdnych Wojen, Massive Entertainment już pracuje nad trzecią częścią The Division. Poza tym Julian Gerighty (który był dyrektorem kreatywnym w The Division 2 i zastępcą dyrektora kreatywnego w Tom Clancy's The Division) przechodzi od kreatywnego reżyserowania Star Wars Outlaws do zostania producentem wykonawczym, a tym samym nadzorcą wszystkich produktów The Division przez Ubisoft.

Rozwój The Division 3 jest wciąż na bardzo wczesnym etapie, ponieważ chociaż Massive Entertainment poprowadzi projekt z Malmö w Szwecji, w tej chwili budują zespół, który ukształtuje to, co spodziewamy się nowej generacji kinowej akcji Ubisoftu.

Dyrektor zarządzający Massive, Thomas Andrén, podkreśla poświęcenie Gerighty'ego w komunikacie prasowym, który podkreśla również, dla fanów odległej galaktyki, że "Julian pozostaje zaangażowany w przekształcenie Star Wars Outlaws w sukces zarówno dla zespołu deweloperskiego, jak i fanów. Pozostanie z projektem do czasu jego wysyłki, aby upewnić się, że gra spełnia jego kreatywną wizję i zapewnia wspaniałe wrażenia dla graczy.

Co chciałbyś znaleźć w The Division 3?

The Division 3

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości