Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

The Pokémon Company rozpocznie dochodzenie w sprawie Palworld w sprawie własności intelektualnej i zasobów użytych w grze

W tym samym czasie Palworld osiąga 8 milionów sprzedanych kopii i łamie 2 miliony aktywnych jednoczesnych użytkowników na Steamie.

HQ

Praktycznie każdego dnia od debiutu 19 stycznia byliśmy w stanie informować Was o kolejnym rekordzie sprzedaży, który pobił Palworld . Nie inaczej jest dzisiaj, ponieważ grze udało się przekroczyć kamień milowy ośmiu milionów sprzedanych egzemplarzy, a wszystko to przy jednoczesnym złamaniu dwóch milionów jednoczesnych aktywnych użytkowników na Steamie, wyczyn, który tylko PUBG: Battlegrounds zdołał zrobić inaczej.

Palworld

Ale to nie wszystko w przypadku tytułu łapania przez Pocketpair, ponieważ sukces Palworld w końcu przyciągnął wzrok The Pokémon Company. W nowym briefie korporacyjnym TPC ogłosiło, że rozpoczyna dochodzenie w sprawie Palworld oraz własności intelektualnej lub aktywów, które zostały wykorzystane w grze. Bez wątpienia będzie to obejmowało zbadanie obaw, że wielu Kumpli w Palworld używa modeli i projektów przypominających stworzenia Pokémon.

"Otrzymaliśmy wiele zapytań dotyczących gry innej firmy, która ukaże się w styczniu 2024 roku. Nie udzieliliśmy żadnej zgody na wykorzystanie własności intelektualnej ani aktywów Pokémon w tej grze. Zamierzamy zbadać sprawę i podjąć odpowiednie środki w celu przeciwdziałania wszelkim działaniom, które naruszają prawa własności intelektualnej związane z Pokémonami. Będziemy nadal pielęgnować i pielęgnować każdego Pokémona i jego świat, a także pracować nad zjednoczeniem świata poprzez Pokémony w przyszłości."

Podczas gdy czekamy na to, co przyniesie to dochodzenie, Pocketpair ogłosił swoje plany dalszej ekspansji i wzrostu Palworld w swojej pierwszej mapie drogowej. Będzie to obejmować naprawianie błędów, ulepszenia sztucznej inteligencji, transfery i migracje serwerów, crossplay Steam-Xbox, ulepszenia funkcji Xbox, nowe wyspy, kumpli, bossów, technologie, a nawet wsparcie PvP i bossów rajdowych. Nie ma ram czasowych, kiedy te funkcje się pojawią, ale aktywnie nad nimi pracujemy.

Palworld

Powiązane teksty

0
Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.Wczytywanie następnej zawartości