Polski
Gamereactor
wiadomości
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes przedstawia powstanie prezydenta Snowa

Ten film akcji powraca do brutalnych gier.

HQ

Ta jesień zapowiada się jako absolutny gigant dla przestrzeni filmowej, ponieważ nie tylko jest nowy film Poirot, nowy film Taika Waititi, nowy film Marvel, kolejny wysiłek Disneya i wiele więcej, ale także zupełnie nowa Hunger Games część. To prawda, że jest to prequel głównej serii z Jennifer Lawrence w roli głównej, ale nadal jest to wysokobudżetowy Hunger Games film.

Ten znany jako The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes, ten film będzie badał życie młodego Koriolana Snowa, który porusza się po świecie, w którym jego niegdyś wielka rodzina popadła w niełaskę. Opowie także historię o tym, jak był mentorem młodej dziewczyny z District 12, tworząc wszelkiego rodzaju znajome połączenia z głównymi filmami.

Właściwa fabuła filmu jest następująca: The Ballad of Songbirds and Snakes "podąża za młodym Koriolana (Tom Blyth), który jest ostatnią nadzieją dla jego upadającego rodowodu, niegdyś dumnej rodziny Snow, która popadła w niełaskę w powojennym Kapitolu. Ponieważ jego środki do życia są zagrożone, Snow niechętnie zostaje przydzielony do mentorki Lucy Gray Baird (Rachel Zegler), hołdu od zubożałego Dystryktu 12. Ale po tym, jak urok Lucy Gray urzeka publiczność Panem, Snow widzi okazję do zmiany ich losu. Ze wszystkim, na co pracował, wiszącym na włosku, Snow jednoczy się z Lucy Gray, aby odwrócić szanse na ich korzyść. Walcząc ze swoimi instynktami zarówno dobrymi, jak i złymi, Snow wyrusza na wyścig z czasem, aby przetrwać i ujawnić, czy ostatecznie stanie się ptakiem śpiewającym czy wężem.

Film pojawi się w kinach 17 listopada 2023 roku, a nowy zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

HQ
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości