Polski
Gamereactor
wiadomości
The Crew Motorfest

The Crew Motorfest potwierdzone na 2023 r.

Ale niektórzy z was mogą zacząć ścigać się na Hawajach jutro.

HQ

Świetni ludzie z Ivory Tower nie byli zbyt subtelni, kiedy wczoraj dokuczali odsłonięciu nowej gry The Crew, ale nadal miło jest w końcu mieć wszystkie oficjalne szczegóły.

Ubisoft w końcu potwierdził plotki o tym, że The Crew 3 faktycznie nazywa się The Crew Motorfest i że zabierze nas na plac zabaw w otwartym świecie inspirowany hawajską wyspą O'ahu. Oznacza to, że możemy spodziewać się bardzo kolorowego festiwalu, na którym setki różnych samochodów będą ścigać się na ulicach Honolulu, pięknych plażach, popielatych zboczach wulkanów, bujnym lesie deszczowym i górskich drogach.

Podczas gdy żaden z dwóch nowych zwiastunów nie wykazuje żadnych oznak samolotów lub łodzi, Ivory Tower stwierdza, że świat został stworzony, aby doświadczać go z różnych punktów widzenia, więc nowe rodzaje transportu zostaną prawdopodobnie dodane w przyszłości.

Być może dzieje się tak dlatego, że deweloperzy chcą skupić się na jakości, a nie na ilości, dlatego rozpoczęli również tak zwany program insider, który pozwoli wybranym wnioskodawcom zacząć grać we wczesną wersję gry od jutra i dzielić się swoją opinią z programistami. Skupienie się na słuchaniu opinii i dalszym ulepszaniu gry będzie ważne po prawdziwej premierze na PC, PlayStation, Xbox i Luna jeszcze w tym roku, ponieważ The Crew Motorfest podąża za formułą Ubisoftu, będąc tytułem usługi na żywo.

Jak to brzmi i wygląda do tej pory?

HQ
HQ
The Crew Motorfest

Powiązane teksty

0
The Crew MotorfestScore

The Crew Motorfest

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wylądowaliśmy na wyspie Oahu i wcisnęliśmy pedał do dechy w najnowszym wyścigu z otwartym światem od Wieży Kości Słoniowej Ubisoftu.Wczytywanie następnej zawartości