Polski
Gamereactor
wiadomości
Terminator: Dark Fate - Defiance

Terminator: Dark Fate - Defiance został opóźniony do 21 lutego 2024 roku

"Ta decyzja została podjęta, aby zapewnić skrupulatnie wykonane i dopracowane wrażenia z gry".

HQ

Slitherine ogłosiło, że opóźniło Terminator: Dark Fate - Defiance - surowy RTS osadzony w dystopijnym świecie popularnej serii filmowej.

Pierwotnie premiera gry miała się ukazać 7 grudnia, ale data ta została zmieniona na 21 lutego 2024 roku. W poście na blogu na Steamie Slitherine zauważa, że opóźnienie ma umożliwić im "dostarczenie skrupulatnie wykonanej i dopracowanej rozgrywki".

W dodatkowym poście czytamy: "Nasz zespół wierzy, że poświęcenie kilku dodatkowych tygodni na dopracowanie, dopracowanie i naprawienie wszelkich istniejących błędów znacznie poprawi ogólną jakość gry. Mocno wierzymy w potencjał tej gry i sądzimy, że ją pokochasz. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Ci jak najpłynniejsze i najprzyjemniejsze wrażenia.

Wydłużony harmonogram pozwala nam skupić się na kluczowych aspektach, takich jak testowanie trybu wieloosobowego, wprowadzanie kolejnych ulepszeń jakości rozgrywki i rozwiązywanie konkretnych problemów zgłaszanych przez naszą społeczność, takich jak problemy związane z wydajnością. Obejmuje to ulepszenia infrastruktury serwerowej w celu zwiększenia globalnego zasięgu i rozwiązania problemów z wyborem nieoddzielnej karty graficznej, ekranami samouczków i problemami napotkanymi w ultraszerokich rozdzielczościach".

Możesz zapoznać się z naszą zapowiedzią gry tutaj.

Terminator: Dark Fate - Defiance

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości