Polski
Gamereactor
wiadomości
World of Tanks

Tegoroczna edycja Wargaming Fest z wieloma atrakcjami

Wargaming, to nie tylko czołgi, samoloty czy statki, ale również dobra muzyka - gwiazdą wydarzenia ma być kultowy zespół The Offsprings.

HQ
World of Tanks

Wraz z upływem lat, Wargaming zmienia się i z twórcy jednej gry, jaką był i w zasadzie ciągle jest, bo World of Tanks dalej ma się świetnie, stał się pełnoprawnym wydawcą. Po rozszerzeniu swojego portfolio o World of Planes i World of Warships, przyszła pora na gry od zewnętrznych deweloperów, czyli Pagan Online od serbskiego Mad Head Games i Caliber od rosyjskiego 1C Games.

Jednak nie samymi grami człowiek żyje i od dwóch lat studio organizuje własny event. Nie są to jednak Quakecon, Blizzcon czy inne tego typu wydarzenia skupione na ogłaszaniu nowości z portfolio wydawcy, a rodzinne festyny, na których każdy znajdzie coś dla siebie. Na ponad 200 hektarach, na jakich rozciąga się miński Park Zwycięstwa już 15 września w godzinach 14:00-23:00 odbędzie się Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty. Organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji, takich jak strefa wolnego grania, zawody, konkursy czy zawody między najlepszymi graczami serii World of...

World of Tanks

Jednak to nie wszystko, bowiem o odpowiednią oprawę całego wydarzenia zadbają lokalne zespoły - folkowo-rockowa, ukraińska grupa Vidoplyasova, Zervi oraz pop-rockowy Krambambulya - jak i kultowi wykonawcy, pokroju The Offsprings.

Wejście na całe wydarzenie jest darmowe, ale dla osób, które zakupią przepustkę VIP, Wargaming przygotował całą masę gadżetów i upominków, a także wejście do specjalnej strefy na samym festiwalu. Barierę może stanowić to, iż odbywa się ono na Białorusi. Słyszeliście zapewne, że jadąc tam potrzebna jest wiza, jednak dotyczy to tylko dłuższych wyjazdów. Polacy mogą podróżować do Białorusi bez wiz o ile pobyt nie trwa więcej niż 30 dni, więc jeśli nie planujecie dłuższej wycieczki, to nie musicie się niczego obawiać. Warunkiem jest skorzystanie z lotniska w Mińsku. Więcej o podróżowaniu po Białorusi znajdziecie tutaj.

Gracie w World of Tanks? Wybieracie się na festiwal, a może byliście już na którejś z edycji?

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości