Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Team Spirit to mistrzowie IEM Katowice 2024

Po pokonaniu FaZe Clan we wczorajszym finale.

HQ

Szykuje się kolejny wielki coroczny turniej Counter-Strike. Pierwsze wydarzenie Intel Extreme Masters w tym roku dobiegło końca, ponieważ IEM Katowice zakończyło się w weekend.

Turniej, w którym wzięły udział 24 najlepsze drużyny z całego świata, miał pulę nagród w wysokości 1 miliona dolarów, a teraz 400 000 dolarów z tej puli trafiło na konto bankowe Team Spirit, po tym jak organizacja wygrała imprezę po pokonaniu FaZe Clan we wczorajszym wielkim finale.

Dzięki temu zespołowi zapewnimy bezpośrednią kwalifikację do IEM Cologne 2024 w sierpniu, BLAST Premier World Final w grudniu i saudyjskiego Esports World Cup latem.

Jeśli chodzi o to, co dalej z Team Spirit, zespół będzie obecny na BLAST Premier: Spring Showdown, a także PGL Major Kopenhaga, zakładając, że uda mu się zakwalifikować do tego wydarzenia w nadchodzących tygodniach.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości