Polski
Gamereactor
wiadomości
Sonic Superstars

Takashi Iizuka o Sonic Superstars: "Naoto Ōshima jest tym, co sprawiło, że ten projekt zadziałał"

Oficer kreatywny docenia oryginalnego projektanta Sonic the Hedgehog i wyjaśnia, w jaki sposób był zaangażowany od samego początku i że stworzył zupełnie nową postać.

HQ

Sega postrzega zeszłoroczne Sonic Frontiers jako "prawdziwą ewolucję współczesnej serii", więc z tegoroczną alternatywną wersją w postaci Sonic Superstars "chcieliśmy zrobić coś podobnego do klasycznej serii Sonic". Tak mówi Takashi Iizuka, CCO Sonic Team, który rozmawia z Gamereactor w wywiadzie dla "jungle zone" poniżej.

"Najpierw musieliśmy wykonać to, co uczyniło ją świetną i to była oryginalna fizyka, to była rozgrywka, to były wszystkie rzeczy, które sprawiły, że klasyczna seria była świetna. A do tego chcieliśmy dodać wszystkie nowe rzeczy, które uczyniły go jeszcze lepszym".

HQ

Podczas koncertu Summer Game Fest fani od razu zwrócili uwagę, że te postacie wyglądają jak dzieło Naoto Ōshimy, co Sega potwierdziła od razu.

"Tak, wiele z wyglądu i odczuć zawdzięczamy Oshima-san", dodaje Iizuka-san w wywiadzie zapytanym o zaangażowanie Oshima-san. "To on naprawdę sprawił, że ten projekt zadziałał.
Tytuł zaczął się, gdy rozmawialiśmy z Oshima-san o stworzeniu zupełnie nowej klasycznej gry z serii i jako jeden z oryginalnych twórców serii Sonic i projektant Sonic the Hedgehog, naprawdę chcieliśmy współpracować z Oshima-san. Pracowałem również przy projektowaniu gier, więc mamy wiele pomysłów płynących między nami. "

Kto będzie nową postacią Oshima-san w Sonic Superstars?

"Oshima-san ma również zupełnie nową postać w tej grze, którą pokażemy nieco później", Iizuka żartuje w końcu, sugerując, że do Sonica, Tailsa, Knucklesa i Amy może dołączyć kolejna supergwiazda.

Ale ta nowa postać nie jest fioletowym wilkiem/łasicą, którą wszyscy widzieli w zwiastunie, ponieważ jest to Fang the Sniper, ponieważ Iizuka-san szybko przypomniał nam o swoim pochodzeniu i stronie, którą obrał:

"Fang to postać z klasycznej serii, właściwie jeden z tytułów Game Gear. Minęło co najmniej kilka dekad, odkąd Fang się pojawił. Ale Fang wrócił, jest w Superstars i jest w drużynie wroga z Eggmanem.

Wreszcie, dla tych, którzy próbują powiązać Sonic Frontiers z Sonic Superstars, "nie mogę jeszcze wiele powiedzieć o historii Sonic Superstars", przyznaje producent, "ale mogę powiedzieć, że dzieje się to na Wyspach Gwiazdy Północnej, a my mamy Eggmana, Fanga i innego tajemniczego wroga, któremu Superstars muszą się przeciwstawić. (...) I niestety, współczesna seria, więc Sonic Frontiers, to inny rodzaj linii czasowej, inne uniwersum. Nie ma więc żadnego związku z Sonic Superstars."

Kliknij pełny film, aby uzyskać więcej informacji na temat Szmaragdowych Mocy, transformacji meduzy kałamarnicy lub etapów bonusowych 3D. Poza tym Iizuka-san potwierdza, że multiplayer jest lokalną kanapową kooperacją tylko dla maksymalnie 4 graczy z różnymi postaciami. Sonic Superstars ukaże się tej jesieni na prawie każdej platformie.

Powiązane teksty

0
Sonic SuperstarsScore

Sonic Superstars

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Zespół odpowiedzialny za Balan Wonderland powraca i chce naprawić swoją reputację dzięki tej szybkiej rodzinnej przygodzie.Wczytywanie następnej zawartości