Polski
Gamereactor
lifestyle
Elden Ring

Ta naturalnej wielkości proteza Malenia sprawia, że jestem gotowa odciąć sobie rękę

Jest to 37,5 cala żywicy poliestrowej, która niestety nie może zastąpić własnego ramienia.

HQ

Jako jeden z najtrudniejszych bossów w całej branży gier, wszyscy pamiętamy czasy, kiedy zmierzyliśmy się z Malenią. Nigdy nie zaznała porażki, dopóki nasz Tarnished nie podszedł do niej, a jeśli nie jesteś absolutnym bogiem gier, minęło trochę czasu, zanim nauczyła się, co to znaczy przegrywać.

Aby uwiecznić Malenię, ludzie z PureArts stworzyli ogromną, 37,5-calową replikę jej ramienia. Najwyraźniej jest to naturalnej wielkości, co ma sens, biorąc pod uwagę, że w grze Malenia będzie górować nad postacią gracza. Nie tak bardzo, jak robią to niektórzy bossowie, ale wciąż wystarczająco, aby upewnić się, że ma dodatkowy zasięg, który sprawi, że będzie jeszcze trudniejsza.

Ramię można zamówić w przedsprzedaży już teraz, a jako opcje wyświetlania jest ono dostarczane z metalową podstawą lub uchwytem ściennym. W tym modelu jest wiele szczegółów, a jego cena wynosi 389 USD, nawet więcej niż posąg Messemera Palownika, który jest dostarczany z edycją kolekcjonerską Shadow of the Erdtree.

Elden Ring
To jest reklama:

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości