Polski
Gamereactor
recenzje
Synced

Synced

Jest wiele rzeczy, które można polubić w NExT Studios i nowej strzelance Level Infinite, ale czasami może się wydawać, że jest taka sama liczba wad.

HQ

Ponury, dystopijny. Dwa słowa, które dają wgląd w przyszłość Synced, ale także w pewien sposób podsumowują to, co reprezentuje. Czy wszyscy nasi strzelcy po prostu zmierzają w tym kierunku, gdzie mają dużo ambicji, solidne założenia i dobrą strzelaninę, ale są ciągnięci w dół przez nieustającą monetyzację, która pozostawia zły smak w ustach, bez względu na to, jak silne jest podstawowe doświadczenie.

Synced to nowa strzelanka od NExT Studios i Level Infinite. Jako Biegacz w świecie opanowanym przez nanomaszyny, jesteśmy nielicznymi, którzy nurkują w niebezpiecznej strefie południka. Poszukujemy zasobów, które mogą utrzymać nas przy życiu, gdy będziemy w każdym możliwym czasie w świecie, który nie jest już zdominowany przez ludzkość. Ale nie jesteśmy sami w tym życiu, nawet jeśli nie możemy złapać kilku przyjaciół, aby dołączyli do nas w misjach kooperacyjnych. Pokonując Prime Nano, jednego z krzepkich chłopców, których znajdujemy na mapie, możemy zsynchronizować się z nimi, aby stworzyć własnego kumpla robota, który może zostać wysłany do walki z wrogami lub może pozostać na naszym ramieniu, aby dać nam specjalne umiejętności, takie jak podwójny skok.

Synced

W Synced oferujemy zarówno PvP, jak i PvE, ale wydaje się jasne, że skupiamy się na tym drugim. Samodzielnie ze swoim Nano lub w trzyosobowym zespole możesz podejmować się misji w świecie, w których często będziesz niszczyć grupy wrogów, zanim ostatecznie zmierzysz się z większym bossem. Na całym poziomie możesz zbierać nowe bronie, a także budować walutę do wykorzystania w punktach, w których możesz kupić ulepszenia dla siebie, swojego Nano lub wydać na dodatkową amunicję, apteczki i jeszcze lepszą broń. Jest wiele posypanych, aby pomóc przełamać monotonię chodzenia w jedno miejsce, strzelania do wielu wrogów, a następnie przechodzenia do innego i robienia tego samego, ale powtarzalność czasami się wkrada.

To jest reklama:

W przeważającej części strzelanina jest solidna, choć trochę prosta. Ponadto niektóre ulepszenia, które możesz zdobyć, sprawiają, że PvE jest absolutnym cakewalk. Prawie wszystko, co powoduje eksplozję pocisków, z łatwością zniszczy słabszych wrogów, co oznacza, że nie ma szans, że się rozrośniesz. Mówiąc to, istnieje wiele sposobów, aby nadać grze odrobinę świeżości. Wybierz nowego Runnera, nowego Nano, te opcje mogą dać ci trochę więcej przyjemności, jeśli wszystko zacznie być trochę nudne. Byłem szczególnie pod wrażeniem tego, jak różni są biegacze i jak niekoniecznie czuję, że jeden z nich jest najlepszy. Wszystkie są warte wypróbowania i są wystarczająco łatwe do nauczenia, więc nie poczujesz się zamknięty w tym, co wybierzesz.

Synced świeci najjaśniej, gdy bierzesz udział w wielkich walkach z bossami. To właśnie tam spotkał mnie koniec, ponieważ nie traktowałem wroga wystarczająco poważnie i było to ponure przypomnienie, że kiedy zobaczysz ten ogromny pasek zdrowia bossa, musisz się skupić. Przynajmniej trochę. W przeciwieństwie do zwykłych wrogów, którzy sprawiają wrażenie, jakby byli zdefiniowani przez to, czy nie strzelą do ciebie, czy nie trafią cię w zwarciu, bossowie mają solidne projekty i zawierają ten element chaosu, który naprawdę chcesz w grze takiej jak Synced. W postapokaliptycznej scenerii nie powinieneś zastanawiać się nad tym, jak ludzkość przegrała, ponieważ możesz zniszczyć Nanos, jakby to było nic. Bitwy z bossami dają ci te chwile, które warto zapamiętać, walki, w których ledwo udało ci się zebrać drużynę po tym, jak prawie zostałeś powalony.

Synced

Niestety, w Synced jest tylko określona liczba misji PvE. Więcej zostanie dodanych z czasem, wraz z dodatkowymi historiami postaci i dodatkową zawartością, ale nie możemy oceniać gry po tym, co będzie, tylko po tym, co jest teraz. Tak więc, kiedy skończysz z PvE, prawdopodobnie będziesz kuszony, aby wypróbować tryb PvP. Ponownie, możesz biegać solo tutaj lub z zespołem, ale założenie jest w dużej mierze takie samo. W 3 życiach zbierz jak najwięcej zasobów, zanim skończy się czas lub zabraknie ci prób. W PvP mapa wydaje się niesamowicie pozbawiona życia, ponieważ wydaje się, że zwykłe nano, na które wpadniesz, zostały zmniejszone w liczbie. Co więcej, zbieranie surowców nie ma znaczenia, chyba że celujecie w jeden z dwóch statków, które pojawiają się podczas meczu. Przez 3 minuty musisz trzymać się jednej z tych rzeczy, w przeciwnym razie nic nie zyskasz. Krótko mówiąc, nie ma korzyści z wczesnego przyjazdu i równie dobrze możesz poczekać do ostatniej chwili. To promuje biwakowanie i mniej zabawne sposoby gry, co jest szczególnie ważne, gdy masz tylko kilka żyć do zabawy. Ponownie, chaos jest dziwnie stonowany, kiedy można by pomyśleć, że to jest miejsce, w którym powinno to być działanie totalne.

To jest reklama:

Myślę, że Synced ma potencjał. Jego założenie jest wyjątkowe i interesujące, jego postacie są zabawne, a strzelanina pozostaje solidna w przeważającej części. Jednak w tej chwili wydaje się, że są to dość gołe kości. Dostajesz grę za darmo, więc są za to punkty bonusowe, ale te punkty są natychmiast kontrowane przez szalejącą monetyzację, która uderza cię od razu. Naprawdę trudno jest dowiedzieć się, co można odblokować bez otwierania portfela, a w PvE istnieje mechanika pay-to-win, która może sprawić, że matchmaking z losowymi graczami będzie trochę ruletką, ponieważ nie wiesz, kto pojawi się ze swoim fantazyjnym złotym pistoletem i skosi wszystko przed tobą.

Być może jest to coś, co warto sprawdzić, gdy dodano więcej treści. Na razie jest to dobra strzelanka, której nie widzimy, aby znalazła się na pierwszym miejscu gatunku.

Synced
06 Gamereactor Polska
6 / 10
+
Solidna grafika, ciekawe przesłanki, zakres, aby z czasem stawać się coraz lepszym
-
Gołe kości w obecnej postaci strzelanina może stać się powtarzalnym, dziwnym PvP, który wydaje się nie na miejscu
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane teksty

0
SyncedScore

Synced

RECENZJA. Przez Alex Hopley

Jest wiele rzeczy, które można polubić w NExT Studios i nowej strzelance Level Infinite, ale czasami może się wydawać, że jest taka sama liczba wad.Wczytywanie następnej zawartości