Polski
Gamereactor
wiadomości
Suicide Squad: Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League "nie spełniło" oczekiwań Warnera

Podczas rozmowy nie podano żadnych danych liczbowych, ale porównanie z analogicznym okresem ubiegłego roku nie pozostawia wątpliwości.

HQ

Może nie jest to aż tak wielkim zaskoczeniem, ale dla nas wszystkich wydawało się oczywiste, że Suicide Squad: Kill the Justice League będzie klapą. Oprócz wszystkich wad projektowych i rozgrywki, na które tak dobrze zwróciliśmy uwagę w naszej recenzji, gra Rocksteady miała katastrofalną przedpremierę i ani gracze konsolowi, ani gracze PC nie stanęli na wysokości zadania, aby wesprzeć grę. Powiedziałem, że wydaje się to oczywiste dla nas wszystkich, a teraz mamy na to dowód, dzięki spotkaniu z inwestorami w Warner Bros.

Firma poinformowała, że "Suicide Squad: Kill the Justice League nie spełnił naszych oczekiwań od czasu premiery na początku kwartału, więc nasz biznes gier stoi w obliczu trudnego porównania rok do roku w pierwszym kwartale" - powiedział Gunnar Wiedenfels, dyrektor finansowy Warner Bros. Discovery.

O tej porze w zeszłym roku Warner Bros. wypuściło Hogwarts Legacy, które stało się najlepiej sprzedającą się grą 2023 roku (w USA na podstawie sprzedaży w dolarach), więc porównanie rok do roku może być jeszcze bardziej bolesne, jeśli to możliwe. Przyszłość gry wygląda teraz jeszcze bardziej niepewnie, chociaż istnieje nadzieja, że pojawienie się niektórych DLC, takich jak Joker czy Mr. Freeze, zachęci niektórych graczy do dołączenia do usługi na żywo. W każdym razie, nie wygląda na to, aby ta drużyna przetrwała znacznie dłużej w obecnym kontekście.

Suicide Squad: Kill the Justice League

Dzięki, IGN.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości