Polski
Gamereactor
wiadomości
Starfield

Starfield zakończy rok z oceną w większości negatywną

Gracze PC nie byli łaskawi dla RPG science-fiction Bethesdy.

HQ

Można śmiało powiedzieć, że gracze są podzieleni na Starfield. Byliśmy pod dużym wrażeniem w naszej recenzji, ale wydaje się, że na szerszą skalę widzowie znaleźli wiele problemów. Ludzie czekali na tę grę 8 lat, więc oczekiwania musiały być wygórowane.

Teraz wygląda na to, że jedna z najbardziej rozreklamowanych premier na 2023 rok zakończy rok z przeważnie negatywną oceną na Steamie. Dotyczy to ostatnich recenzji, ponieważ gra ma ogólną ocenę mieszaną, ale nadal nie wygląda dobrze.

Czy Starfield może to odwrócić? Cóż, ława przysięgłych nie ma zdania na ten temat. Jasne, nadchodzące DLC i aktualizacje mogą sprawić, że gra będzie bardziej żywa, ale wiele problemów, z którymi borykają się gracze, leży w projekcie gry oraz mechanice RPG Bethesdy i podstawach, które po prostu nie uderzają tak, jak kiedyś.

Starfield
StarfieldStarfield

Powiązane teksty

0
StarfieldScore

Starfield

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

W końcu nadszedł czas, aby odkryć kosmos w pierwszej od ponad 25 lat zupełnie nowej serii gier Bethesdy. Sprawdzamy, czy kosmiczna przygoda spełnia swoją obietnicę...Wczytywanie następnej zawartości