Polski
Gamereactor
wiadomości
Starfield

Starfield przekroczył już 12 milionów graczy

Najnowsze przedsięwzięcie Bethesdy nadal kwitnie.

HQ

Dopiero niedawno powiedziano nam, że Starfield przekroczył kamień milowy 11 milionów graczy, a dopiero w połowie września, krótko po premierze, tytuł zdołał przekroczyć mega 10 milionów graczy. Cóż, teraz możemy dodać, że najnowszy wysiłek Bethesda Game Studios przekroczył kamień milowy 12 milionów graczy.

Jak ujawnił szef Microsoft Gaming, Phil Spencer, podczas panelu podczas CCXP w Brazylii w weekend, dyrektor wykonawczy Xbox stwierdził: "Starfield ma już ponad 12 milionów graczy od czasu premiery Starfield i nadal znajduje się w naszej top 10 najczęściej granych gier z naszych studiów. Dziękuję wszystkim za wsparcie w Starfield i uczynienie z niego ogromnego hitu."

Pomimo całkiem przyzwoitej liczby graczy, Starfield do tej pory walczył o nominacje i nagrody na różnych ceremoniach wręczania nagród, które odbywają się o tej porze roku i później. Czy uważasz, że Starfield powinien być bardziej celebrowany w sensie nagród?

Starfield

Powiązane teksty

0
StarfieldScore

Starfield

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

W końcu nadszedł czas, aby odkryć kosmos w pierwszej od ponad 25 lat zupełnie nowej serii gier Bethesdy. Sprawdzamy, czy kosmiczna przygoda spełnia swoją obietnicę...



Wczytywanie następnej zawartości