Polski
Gamereactor
wiadomości
Starfield

Starfield otrzymuje ogromną aktualizację z ponad 100 setkami poprawek

Obecnie jest dostępny tylko w wersji beta Steam, ale pojawi się również na wszystkich innych platformach.

HQ

W zeszłym tygodniu ogłoszono, że Starfield otrzyma ogromną aktualizację z ponad setką poprawek błędów i poprawek w środę w tym tygodniu. Niestety, ten cel nie został osiągnięty, ale tylko w ciągu jednego dnia, a ogromna aktualizacja jest już dostępna w wersji beta Steam, która pojawi się również na innych platformach (zwykłym Steam, Windows i Xbox) w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Większość z tych zmian to w rzeczywistości poprawa jakości życia, ale także naprawienie błędu , "który może spowodować, że asteroida podąża za statkiem w kosmosie". Bethesda pisze również, że " będziemy nadal otrzymywać stały strumień aktualizacji mniej więcej co sześć tygodni, więc jeśli nie widzisz swojego problemu poniżej, nie trać wiary".

Przejdź w ten sposób, aby przeczytać o wszystkim, co zostało zmienione, dostosowane lub dodane. Możemy również polecić zapoznanie się z naszą recenzją, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Starfield.

Starfield

Powiązane teksty

0
StarfieldScore

Starfield

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

W końcu nadszedł czas, aby odkryć kosmos w pierwszej od ponad 25 lat zupełnie nowej serii gier Bethesdy. Sprawdzamy, czy kosmiczna przygoda spełnia swoją obietnicę...Wczytywanie następnej zawartości