Polski
Gamereactor
wiadomości
Starfield

Starfield odkrywcy kosmosu grają średnio 40 godzin

A kosmiczna gra RPG firmy Bethesda wspięła się już na ponad 13 milionów graczy.

HQ

Niecałe trzy tygodnie temu informowaliśmy, że od czasu premiery Starfield osiągnął 12 milionów cyfrowych odkrywców kosmosu. Bethesda ujawnia teraz w " aktualizacji na koniec roku", że kolejny milion astronautów rozpoczął swoją przygodę, w sumie ponad 13 milionów.
Podzielili się również interesującymi danymi na temat wszystkich naszych podróży wśród gwiazd w nowej infografice, ujawniając, że Starfield gracze mają średni czas gry wynoszący 40 godzin, co jest całkiem sporym czasem (chociaż większość z nas w biurze ma więcej, w jakiś sposób, znacznie więcej). Dowiadujemy się również, że najniebezpieczniejszą formą życia jest Ashta, że gracze doceniają moc Sense Star Stuff i że naprawdę uwielbiamy jeść wielopaki Battlemeal.

Sprawdź to wszystko na poniższym obrazku.

Starfield

Bethesda pisze również, że "celują w aktualizacje mniej więcej co sześć tygodni, począwszy od lutego. Aktualizacje te będą obejmować wszystko, od ulepszeń jakości życia po aktualizacje zawartości i funkcji."

Na koniec dowiadujemy się, że "zespół ciężko pracuje nad rozwojem Shattered Space, naszego pierwszego dużego dodatku, który pojawi się w przyszłym roku. Otrzymasz nową zawartość fabularną, nowe lokacje, nowy sprzęt i wiele więcej."

Starfield

Powiązane teksty

0
StarfieldScore

Starfield

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

W końcu nadszedł czas, aby odkryć kosmos w pierwszej od ponad 25 lat zupełnie nowej serii gier Bethesdy. Sprawdzamy, czy kosmiczna przygoda spełnia swoją obietnicę...Wczytywanie następnej zawartości