Polski
Gamereactor
wiadomości
Starfield

Starfield dodaje mapy, 60 fps na Xbox Series X, opcje trudności i wiele więcej w największej aktualizacji do tej pory

Wypróbuj betę na Steamie już teraz, zanim oficjalnie wystartuje za dwa tygodnie.

HQ

Bethesda Game Studios spędziło miesiące po premierze Starfield słuchając naszych opinii i obiecując, że wiele z naszych życzeń zostanie spełnionych w przyszłych aktualizacjach. Widzieliśmy kilka małych przykładów, ale największy i najważniejszy z nich jest tuż za rogiem.

Todd Howard i ekipa ujawniają, że Starfield otrzyma największą jak dotąd aktualizację 15 maja, ale gracze PC mogą ją przetestować już teraz dzięki Steam Beta. Założę się, że wielu z was skorzysta z tej opcji, ponieważ ta aktualizacja zawiera bardzo pożądane rzeczy, takie jak szczegółowe mapy miast, opcje trudności i tryb dekoracji statków we wnętrzu statków. Posiadacze Xbox Series X (nie będą dostępni na Series S) mogą również spodziewać się ustawień wyświetlania, które pozwolą nam wybrać między 30 a 60 FPS (i 40, jeśli masz wyświetlacz VRR). Wygląda jednak na to, że nie powinniśmy oczekiwać, że będzie działać z bezbłędną szybkością 60 klatek na sekundę, ponieważ programiści zauważają, że podczas grania z najwyższą liczbą klatek na sekundę może wystąpić rozrywanie ekranu.

To tylko niektóre z najważniejszych atrakcji. Aktualizacja będzie również zawierać całą galaktykę poprawek błędów, które można znaleźć w powyższym linku. Możesz zobaczyć, jak wyglądają nowe mapy i nie tylko, na poniższym filmie.

HQ
Starfield

Powiązane teksty

StarfieldScore

Starfield

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

W końcu nadszedł czas, aby odkryć kosmos w pierwszej od ponad 25 lat zupełnie nowej serii gier Bethesdy. Sprawdzamy, czy kosmiczna przygoda spełnia swoją obietnicę...



Wczytywanie następnej zawartości