Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports FC 24

Sprzedaż fizyczna EA Sports FC 24 spadła o 30% w porównaniu z FIFA 23 w Wielkiej Brytanii

Ale to wciąż wystarczy na drugą co do wielkości fizyczną premierę w tym roku w kraju.

HQ

Teraz, gdy EA Sports FC 24 w pełni zadebiutował i zadebiutował na PC i konsolach, mogliśmy zobaczyć, jak dobrze sprzedaje się tytuł. W Wielkiej Brytanii Christopher Dring z Gamesindustry.biz podzielił się kilkoma informacjami na temat fizycznej premiery gry w szczególności, i jest to zarówno duża premiera, jak i nie tak duża jak FIFA 23.

Dring zauważa, że EA Sports FC 24 miał drugą co do wielkości fizyczną premierę roku w Wielkiej Brytanii, a tytuł spadł za The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ale przed Hogwarts Legacy. Jeśli chodzi o to w porównaniu z tym, co FIFA 23 osiągnęła rok temu, mówi się, że sprzedaż fizyczna spadła o 30%, a tylko Nintendo Switch odnotowało wzrost sprzedaży premierowej.

Jeśli chodzi o to, dlaczego sprzedaż jest ogólnie niższa, bez wątpienia ciągła zmiana w sposobie kupowania gier dotyczy również tutaj, ponieważ każdego roku coraz więcej osób skłania się ku cyfrowym kopiom gier zamiast fizycznych pudełek.

EA Sports FC 24

Powiązane teksty

0
EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości