Polski
Gamereactor
wiadomości
Palworld

Sprawdź tę konsolę Xbox i kontrolery o tematyce Palworld

Mogą być nawet Twoje w nowej loterii.

HQ

Niemal absurdalnie popularny Palworld jest obecnie dostępny tylko na PC i Xbox, a także jest zawarty w Game Pass. Ponieważ ten sukces nastąpił tak szybko, nikt tak naprawdę nie był na niego przygotowany. Teraz Microsoft ogłosił pierwszą próbę prawdziwego wykorzystania faktu, że ma dużą wyłączność, tworząc Xbox Series Series S z motywem Palworld i cztery kontrolery oparte na indywidualnych Palach.

Możesz to sprawdzić w poście X poniżej, ale niestety nie będziesz mógł go kupić, ponieważ jest to jednorazowy przypadek na konkurs. Jeśli mieszkasz w dowolnym regionie obsługiwanym przez Xbox Live (zakładamy, że prawie wszyscy z Was czytających) i masz co najmniej 18 lat, po prostu postępuj zgodnie z bardzo prostymi zasadami opisanymi w poście, a możesz zostać szczęśliwym zwycięzcą.

Z pewnością nie jesteśmy jedynymi, którzy mają nadzieję, że Microsoft faktycznie wypuści oszałamiające kontrolery do zakupu? Uważamy jednak, że slogan "Wyobraź sobie, że grasz w Palworld na TYM" jest nieco zabawny, ponieważ Palworld wcale nie działa zbyt dobrze na Xbox Series S. Nadal chcemy tego piękna, ale jeśli naprawdę chcesz cieszyć się Palworld, zagraj w nią na PC lub Xbox Series X.

Palworld

Powiązane teksty

0
Palworld (Wczesny dostęp)Score

Palworld (Wczesny dostęp)

RECENZJA. Przez Conny Andersson

W wielkim i szerokim świecie postawiliśmy sobie za cel zebranie zasobów, zbudowanie bazy, a przede wszystkim: postaramy się złapać je wszystkie.Wczytywanie następnej zawartości