Polski
Gamereactor
wiadomości
WWE 2K20

Sony zwróci pieniądze graczom WWE 2K20 na PS4 z powodu problemów technicznych produkcji

HQ

WWE 2K20 nie radzi sobie zbyt dobrze. Nowa gra wrestlingowa została ostro skrytykowana przez społeczność graczy ze względu na wiele problemów technicznych. Co więcej, wydaje się, że problemy te są tak znaczące, że Sony aż zdecydowało się zwrócić pieniądze tym, którzy kupili wersję na PlayStation 4.

Nie jest jasne, jakie są przyczyny tak słabej jakości tegorocznej odsłony: wielu przypuszcza, że jest to spowodowane odejściem Yuke - wieloletniego dewelopera gier z serii WWE - i pozostawieniem wszystkiego w rękach Visual Concept, zmuszonego do ukończenia produkcji na kilka tygodni przed premierą. Protest graczy jest tak spójny, że na Twitterze powstał nawet specjalny hashtag #FixWWE2K20, proszący studio o jak najszybsze naprawienie gry. W sieci opublikowano również wiele filmików prezentujących przeróżne bugi.

WWE 2K20

Powiązane teksty

0
Pierwsze dwa zrzuty ekranu z WWE 2K20

Pierwsze dwa zrzuty ekranu z WWE 2K20

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Wszyscy wiemy, że nadchodzi, jak co roku... Mowa o tegorocznej odsłonie WWE od 2K Games. Właśnie otrzymaliśmy pierwszy oficjalny zrzut ekranu z gry. Nie ujawniono żadnych...Wczytywanie następnej zawartości