Polski
Gamereactor
wiadomości
Sonic Superstars

Sonic Superstars został sklasyfikowany wiekowo w Stanach Zjednoczonych

Miejmy nadzieję, że oznacza to, że nie powinniśmy spodziewać się żadnych opóźnień.

HQ

Łatwo zapomnieć, że Sonic Superstars został ogłoszony w zeszłym miesiącu, ponieważ od tego czasu dużo o nim rozmawialiśmy i wygląda na grę, o którą fani prosili od dłuższego czasu. Mówi się również, że zostanie wydany jeszcze tej jesieni i na szczęście wygląda na to, że tak się stanie.

Powodem, dla którego tak uważamy, jest to, że amerykański odpowiednik PEGI, ESRB, ma teraz ocenę wiekową gry, co zwykle robi się dość blisko premiery. Zgodnie z oczekiwaniami otrzymał ocenę E (dla wszystkich) i tak opisuje to komisja ratingowa:

"Jest to platformówka akcji, w której gracze wcielają się w Sonica i jego przyjaciół, którzy poruszają się po kolorowych strefach i próbują pokonać Dr. Robotnika. Gdy gracze pędzą przez kapryśne środowiska, mogą skakać na głowy wrogów, powodując ich transformację w małe stworzenia; Sonic i przyjaciele reagują na obrażenia, tracąc pierścienie przypominające monety i spadając z ekranu po pokonaniu. Bitwy z bossami mogą przedstawiać bardziej długotrwałą walkę, z kreskówkowymi eksplozjami.

A to brzmi jak prawie wszystko, na co liczyliśmy. A ty?

Sonic Superstars

Dzięki My Nintendo News

Powiązane teksty

0
Sonic SuperstarsScore

Sonic Superstars

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Zespół odpowiedzialny za Balan Wonderland powraca i chce naprawić swoją reputację dzięki tej szybkiej rodzinnej przygodzie.Wczytywanie następnej zawartości