Polski
Gamereactor
wiadomości
Sonic Superstars

Sonic Superstars rusza pełną parą z premierą 17 października

Oprócz zaprezentowania po raz pierwszy rozgrywki w czteroosobowym trybie kooperacyjnym multiplayer.

HQ

Po odrodzeniu Sonica w świecie gier wideo (zrobił to już dzięki kinowemu sukcesowi swoich dwóch filmów aktorskich) wraz z wydaniem Sonic Frontiers w listopadzie ubiegłego roku, wielu z nas było zaskoczonych ogłoszeniem na Summer Game Fest, że w tym roku otrzymamy nowy tytuł od niebieskiego jeża, i że powróci również do oryginalnej formuły przewijania strony. Ale tak właśnie odkryliśmy Sonic Superstars.

Geoff Keighley przywrócił tytuł na pierwszy plan podczas Launchnight Live na Gamescomie, pokazując nowy zwiastun, w którym mogliśmy zobaczyć nowe etapy i długo oczekiwany czteroosobowy tryb kooperacji dla wielu graczy, kontrolujący Sonica, Tailsa, Amy Rose i Knuckles. A jakby tego było mało, dostaliśmy również datę premiery. Sonic Superstar wystartuje 17 października 2023 roku, co jeszcze bardziej zacieśni jesienny harmonogram.

HQ

Oprócz wiadomości o nadchodzącym Sonic Superstars, ogłoszono również aktualizację The Final Horizon dla Sonic Frontiers, która będzie całkowicie darmowa i zawiera nowe postacie, nową historię i nowe wyzwania.

Sonic Superstars

Powiązane teksty

0
Sonic SuperstarsScore

Sonic Superstars

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Zespół odpowiedzialny za Balan Wonderland powraca i chce naprawić swoją reputację dzięki tej szybkiej rodzinnej przygodzie.Wczytywanie następnej zawartości