Polski
Gamereactor
wiadomości
Solium Infernum

Solium Infernum do uruchomienia w lutym

Na początku 2024 roku odbędą się testy rozgrywki wieloosobowej.

HQ

Deweloper League of Geeks ogłosił dokładną datę premiery swojej nadchodzącej gry strategicznej, Solium Infernum. Ogłoszono to podczas PC Gaming Show, powiedziano nam, że tytuł zadebiutuje na PC za pośrednictwem Steam 14 lutego 2024 roku, a przed tą datą na początku 2024 roku odbędą się testy rozgrywki wieloosobowej.

Dla każdego, kto nie jest zaznajomiony z Solium Infernum, jest to polityczna wielka gra strategiczna osadzona w piekle. Pomysł polega na tym, że gracze chcą podbić różne regiony demonicznego królestwa, a wszystko to w trybie fabularnym dla jednego gracza, w potyczkach lub trybie wieloosobowym online, który może pomieścić do sześciu graczy. Solium Infernum zawiera ośmiu grywalnych Arcydemonów Piekieł, a korzystając z ich umiejętności, gracze muszą przechytrzyć i wymanewrować innych graczy, aby zdobyć całkowitą władzę nad Piekłem.

Oprócz ujawnienia dokładnej daty premiery, ukazał się również nowy zwiastun gry, który pokazuje kilka kolejnych elementów strategicznych dostępnych w tytule. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej, a nasze najnowsze wrażenia z Solium Infernum możecie przeczytać w naszej zapowiedzi Next Fest tutaj.

HQ
Solium Infernum

Powiązane teksty

0
Solium Infernum Score

Solium Infernum

RECENZJA. Przez Alex Hopley

Ten kultowy klasyk może zrujnować twoje przyjaźnie, ale będzie tego wart.Wczytywanie następnej zawartości