Polski
Gamereactor
wiadomości
Sniper Ghost Warrior Contracts

Sniper Ghost Warrior Contracts z datą premiery

A do tego świeżutki zwiastun.

HQ
Sniper Ghost Warrior Contracts

Po dość kiepsko przyjętym Sniper Ghost Warrior 3, w którym twórcy postanowili urozmaicić formułę, rezygnując z zamkniętych lokacji i wprowadzając do gry otwarty świat, dając graczom większą dowolność w kwestii podejścia do rozwiązania zadania. Wszystko to było dobre, ale niestety spóźnione i za bardzo przypominało to nowe odsłony serii Far Cry. Z nowego zwiastuna "Contracts" wynika, że twórcy będą chcieli połączyć, to co znamy z dwóch pierwszych odsłon z większą otwartością rodem z "trójki".

Co to dokładnie oznacza? Mapa świata została podzielona na pięć dużych obszarów, a jeden z nich (Port) został zaprezentowany na nowym zwiastunie, który znajdziecie na dole. Poprzedni materiał z gry skupiał się na syberyjskiej, lodowej pustyni, gdzie, ze względu na otwartość terenu, trudno o dobre miejsce na stanowisko snajperskie. Port pełen kontenerów, kładek i żurawi będzie pełen kryjówek, dzięki którym eliminacja celów będzie znacznie prostsza. W całej grze będziemy mieli 25 głównych misji rozsianych po tych pięciu obszarach, a do tego warto doliczyć aktywności poboczne i cele drugorzędne. Nie zabraknie też trybu wieloosobowego, ale na razie nie wiadomo na czym będzie się on skupiał.

Sniper Ghost Warrior Contracts

Nowa odsłona będzie kłaść również większy nacisk na wpływ warunków środowiskowych, takich jak wiatr, deszcz czy wysokość nad poziomem morza. W lepszym poruszaniu się pomiędzy tymi zmiennymi pomóc ma "Dynamic Reticle System", który wpływać ma również na balistykę pocisków. Oby przy okazji nie wyszedł symulator, w którym trafienie kogokolwiek będzie graniczyło z cudem.

No tak, czekacie pewnie na najważniejsze - 22. listopada tego roku na wszystkich platformach (jednocześnie!) oprócz Switcha. Czy Contracts pozwoli wrócić CI Games i tak jak pierwsza część serii, gra okaże się niespodziewanym sukcesem? Myślę, że bardziej zasadne pytanie do polskiego wydawcy brzmi "Co z Lords of the Fallen 2?".

Sniper Ghost Warrior Contracts
HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości