Polski
Gamereactor
wiadomości

Siódmy sezon The 100 będzie tym ostatnim

Czas odpocząć Clarke...

HQ
Siódmy sezon The 100 będzie tym ostatnim

Gdy 6. sezon The 100 trwa w najlepsze (ostatni odcinek zostanie wyemitowany już jutro), Jason Rothenberg, jeden z twórców serialu, poinformował na Twitterze, że siódmy sezon, którego premierę zaplanowano na przyszły rok, będzie tym ostatnim.

W przededniu zakończenia szóstego sezonu The 100 mam dla Was słodko-gorzkie wieści. Sezon siódmy będzie naszym ostatnim. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni stacji The CW za możliwość opowiedzenia tej historii w taki sposób, jaki chcieliśmy i zakończenia jej na naszych warunkach. To była za niesamowita przygoda!

Swoją przygodę z serialem zacząłem w 2017 roku, gdy za namową dobrej znajomej zabrałem się w końcu za oglądanie. Choć pierwszy sezon przypominał raczej licealną dramę z bandą dzieciaków rodem z MTV, to wraz z rozwojem historii wszystko zaczęło się zmieniać. Setka nastolatków zrzucona na zniszczoną promieniowaniem Ziemię, przeszła przyspieszoną szkołę życia i musiała odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości.

Szósty sezon zawiódł naszych bohaterów na zupełnie nową planetę, gdzie Clarke, Bellamy i reszta ekipy mierzę się z nowymi zagrożeniami. Raj szybko okazuje się pułapką, a stare, zdawać by się mogło, rozwiązane już problemy, wracają ze zwielokrotnioną siłą.

W tym wszystkim pocieszające jest to, że serial nie został anulowany, więc możemy spodziewać się, że twórcy zadbają o to, by odpowiednio zakończyć przygodę tytułowej setki.

Na dniach na pewno pojawi się moja recenzja przedostatniego, jak się właśnie okazało, sezonu.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości