Polski
Gamereactor
wiadomości
Persona 3 Reload

Ścieżka dźwiękowa Persona 3 Reload doczekała się winylowej obróbki

Ciesz się muzyką w najlepszy możliwy sposób, jednocześnie zdobywając fajny przedmiot kolekcjonerski.

HQ

Ścieżka dźwiękowa Persona 3 Reload była jedną z wielu rzeczy, które chwaliliśmy w naszej recenzji gry, która ukazała się dwa tygodnie temu. A teraz iam8bit ogłosił nowy sposób na cieszenie się muzyką - winyl.

Zamówienia przedpremierowe rozpoczynają się dzisiaj pod tym linkiem, a za 100 $ otrzymasz zestaw premium z " 4xLP on Holographic Broken Glass Vinyl ", opisany w ten sposób:

"Persona 3 Reload 4xLP zawiera ścieżkę dźwiękową "Reloaded", wytłoczoną na wosku na 4 pięknych płytach winylowych Holographic Broken Glass. Ciesz się optymistycznymi kołysaninami, takimi jak "When the Moon's Reaching Out", a także powolnymi, poruszającymi melodiami, takimi jak "Aria of the Soul", biorąc pod uwagę najwyższej jakości obróbkę masteringową, na jaką zasługują."

Wysyłka rozpoczyna się w trzecim kwartale, a jeśli jesteś fanem ścieżki dźwiękowej Persona 3 Reload, koniecznie powinieneś sprawdzić tę, ponieważ produkty iam8bit prawie zawsze spełniają swoje obietnice. Jeśli jeszcze nie grałeś w tę grę - zdecydowanie powinieneś. Jest ona obecnie dostępna na PC, PlayStation i Xbox oraz jest zawarta w subskrypcji Game Pass.

Persona 3 Reload

Powiązane teksty

0
Persona 3 Reload Score

Persona 3 Reload

RECENZJA. Przez Anders Fischer

Anders przebił się przez Tartar i jest gotowy na werdykt w sprawie najnowszego remake'u Persony.Wczytywanie następnej zawartości