Polski
Gamereactor
wiadomości

Sam Raimi nie pracuje obecnie nad Spider-Manem 4

Reżyser odnosi się do ostatnich plotek i ucina je.

HQ

Krążyła cała masa plotek na temat tego, że reżyser Sam Raimi jest związany z czwartym filmem o Spider-Manie i pracuje nad nim. Reżyser wspomniał, że ma nadzieję, że w końcu będzie miał na to szansę, ale obecnie nie pracuje nad takim filmem, co potwierdził w wywiadzie dla CBR.

Podczas udziału w WonderConie, Raimi uciął plotki i stwierdził: "Cóż, jeszcze o tym nie słyszałem. Przeczytałem to, ale tak naprawdę jeszcze nad tym nie pracuję. Chodzi mi o to, że Marvel i Columbia odnoszą takie sukcesy z obecnymi filmami o Spider-Manie i tamtejszym utworem, że nie wiem, czy wrócą do mnie i powiedzą: "Cóż, ludzie, my też możemy opowiedzieć tę historię!". Nie jestem pewien, ale uwielbiam wszystkie nowe filmy o Spider-Manie.

Raimi kontynuował nieco później, dodając: "Właśnie pracowałem z Marvelem nad filmem zatytułowanym Doktor Strange w multiwersum obłędu. Jestem więc z nimi w świetnych stosunkach. Jestem pewien, że usłyszałbym o tym, gdyby był w pracach. Tak myślę. Nie wiem.

Nawet jeśli ta plotka zostanie uciszona, czy nadal byłbyś zainteresowany kolejnym filmem o Spider-Manie w reżyserii Sama Raimiego?

Sam Raimi nie pracuje obecnie nad Spider-Manem 4


Wczytywanie następnej zawartości