Polski
Gamereactor
wiadomości
Saints Row

Saints Row reboot przedstawia swój plan rozwoju treści do 2023 roku

Spodziewaj się nowych misji fabularnych, przebudowanej walki i wielu innych.

HQ

Nowa odsłona Saints Row spotkała się z dość słabym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków w zeszłym roku. Ale zamiast porzucić projekt jako nieudany eksperyment, Deep Silver ogłosiło, że nowa zawartość pojawi się w Saints Row w 2023 roku.

Jak wspomniano na blogu Deep Silver, pierwsza nowa zawartość Saints Row pojawi się w pakiecie kosmetycznym Dead Island 2, który pojawi się 11 grudnia, który daje graczom szansę przebrania się za Zabójców Jacoba lub Amy, nową broń, emotkę i kilka nowych posągów HQ.

Następnie maj przynosi aktualizację Sunshine Springs, która dodaje nową dzielnicę do mapy wraz z kilkoma zmianami jakości życia, takimi jak przebudowana walka i tryb Selfie. Tego samego dnia, w którym rozpoczyna się premiera, nabywcy Expansion Pass zawierają dodatek The Heist & The Hazardous DLC, który wprowadza kilka nowych misji fabularnych.

Wspomina się również o drugim dużym DLC i aktualizacji zawartości, która pojawi się w lipcu, ale większość z tego pozostawiamy wyobraźni.

Czy będziecie grać w Saints Row, gdy pojawi się nowa zawartość? Sprawdź pełną mapę drogową tutaj.

Saints Row

Powiązane teksty

0
Rząd ŚwiętychScore

Rząd Świętych

RECENZJA. Przez Marie Lijegren

Spędziliśmy trochę czasu w pustynnym miasteczku Santa Ileso, w reboocie klasycznej serii akcji Volition.Wczytywanie następnej zawartości